Spor basınının duayen ismi Fehmi Özgüler, Samsunspor- Bandırmaspor maçını yorumladı:

Bugün TFF 1.Ligi’nde oynanan ve 2-2 berabere biten Bandırmaspor-Samsunspor maçında, hem futbola, hem de birbirinden güzel 4 gole alkış tuttum. Gerçekten hem Bandırmaspor, hem de Samsunspor ortaya mükemmel bir futbol ortaya koydu.
Her iki takım da sahaya galibiyet için çıkmıştı. Son dakikalara gelindiğinde, hem Bandırmaspor, hem de Samsunspor’un galip gelmesinde işten bile değildi. Samsunspor’a 2. golünü kazandıran Oğuz ve Bandırmaspor’un ilk golünü kaydeden Pote, son dakikalar içinde akıl almaz golleri atamadılar.
Her iki takım oyuncularını vermiş oldukları mücadeleden dolayı tebrik ediyorum.
Karşılaşmanın orta hakemi Turgut Doman’ı unutmuş değilim. Doman, oyuncuların ve teknik heyetlerin baskısına hiç kulak asmadı. Oyunun akışına yardımcı olan Doman, futbolculara gösterdiği sarı kartlarda yüzde yüz haklıydı. Doman’ın gereksiz yere itiraz eden Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam’a kırmızı kart göstermesi, yerinde bir karardı. Doğrusunu isterseniz Ertuğrul Sağlam’ın itirazı son derece gereksizdi. Dilerim Ertuğrul Sağlam gibi bir teknik direktör bu tür hataları ilerleyen haftalara taşımaz ve genç arkadaşlarına iyi örnek olur. Futbolcular ile çok iyi iletişim kuran karşılaşmanın orta orta hakemi Turgut Doman’ı güzel yönetimi nedeniyle kutluyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here