İstanbul’da düzenlenen U 23 Avrupa Güreş Şampiyonası’nda Milli takımımız temsil eden Sancaktepe sporcularından Arif Özen ve Enes Uslu gümüş, Hüseyin Civelek ise Bronz madalyanın sahibi oldu.

İstanbul Bağcılar Spor salonunda düzenlenen ve 32 ülkeden yaklaşık 400 sporcunun mücadele ettiği U23 Avrupa güreş şampiyonası’nda  10 siklet üzerinden yapılan müsabakalarda Arif Özen, Enes Uslu ve Hüseyin Civelek milli takımımız adına güreşti.

Sancaktepe Belediyespor sporcularımızdan 70 kg’da Enes Uslu ve 86 kg’da mücadele eden Arif Özen Gümüş, 125 kg’da mücadele eden Hüseyin Civelek ise Bronz Madalyanın sahibi oldu.

Sancaktepe Belediye Başkanı Başkanı İsmail Erdem, sporcuların elde ettiği başarıdan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Ev sahibi olduğumuz turnuvada kulübümüzün  3 sporcusu kürsüde yer aldı.Sporcu kardeşlerimize güvenim sonsuz yaşları daha çok genç zamanla performanslarını en üst seviyeye çıkararak Avrupa ve Dünya Şampiyonlarında Altın Madalya alarak hem ülkemizi hem de İlçemizin gururu olmaya devam edecekler” şeklinde konuştu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here