Şekip Mosturoğlu: Bakın 3 Temmuz’dan kim ne kadar istifade etmiş

Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, Habertürk canlı yayınında çarpıcı açıklamalar yaptı. Mosturoğlu, 3 Temmuz operasyonunu ”FETÖ’nün başyapıtı” olarak adlandırdı. Mosturoğlu, ”Bakın 3 Temmuz’dan kim ne kadar istifade etmiş”diyerek Galatasaray’a göndermede bulundu.

Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, Habertürk canlı yayınında önemli açıklamalar yaptı. 3 Temmuz Operasyonu’nu “FETÖ’nün başyapıtı” olarak nitelendiren Mosturoğlu, “Balyoz ve Ergenekon bunun yanında oyuncak kalır” yorumunda bulundu. Şekip Mosturoğlu “12 Mayıs’ta Kadıköy’de yaşananlar, takım otobüsünün kurşunlanması olayları 3 Temmuz’dan ayrı yargılanamaz. Bu örgüt, futbol sektörüne girmek istemiş olabilir” dedi. 3 Temmuz süreciyle toplumsal bir kamplaşma yaratıldığını dile getiren Şekip Mosturoğlu “Fenerbahçe liderliğe yükselmişti Rize’de. Orada herhangi bir futbolcu ölmüş olsaydı, siz Türkiye çapında yaşanacak infiali düşünebilir misiniz?” dedi.

Şekip Mosturoğlu: Bakın 3 Temmuz’dan kim ne kadar istifade etmiş

GALATASARAY’A SERT GÖNDERME

3 Temmuz değerlendirmesini sürdüren Mosturoğlu “Bu dosyada Beşiktaş, Trabzonspor ve Fenerbahçe var. Ancak 4. kulüp yok. Bakın 3 Temmuz’dan kim ne kadar istifade etmiş” sözleriyle Galatasaray’ın sürece dahil olmamasına vurgu yaptı. Şekip Mosturoğlu konuyla ilgili detaylı açıklama yapmak üzere, kulüp olarak bir medya planı üzerinde çalıştıklarını ve bu planı uygulamaya sokmak için demokrasi mitinglerinin sona ermesini beklediklerinin de altını çizdi. (karar.com)

Önceki İçerikFETÖ’nün futbol imamı: 2002 Dünya Kupası’nın primlerini Gülen’e verdiler!
Sonraki İçerikBeşiktaş 400 bin forma sattı… Kartal Yuvası’ndan da 100. mağaza geliyor…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz