Fenerbahçe, 2 Nisan’da gerçekleşecek olan Olağanüstü Genel Kurula odaklanmışken, mayıs ayında yapılacak seçimle ilgili yeni iddialar da gündeme gelmeye başladı.

Fenerbahçe’de seçimli genel kuruldan önce gerçekleştirilecek olan Yüksek Divan Kurulu seçimlerine mevcut başkan Uğur Dündar’ın yeniden aday olacağı ileri sürülmüştü. Sosyal medya kullanıcısı Levent Ümit Erol, Yüksek Divan Kurulu başkanlığı için iki ismin daha kulislerde dolaştığını, bu isimlerin eski yönetici Yasemin Merçil ve Şekip Mosturoğlu olduğunu yazdı.

Aziz Yıldırım’ın A Takımı’nda

3 Temmuz sürecinde yargılanan ve 1 sene cezaevinde yatan Şekip Mosturoğlu’nun adaylığı ise Fenerbahçe başkanlığına hazırlanan Aziz Yıldırım’ın seçim öncesi hamlesi olarak yorumlandı. Aziz Yıldırım’ın  A Takımı’nda yer alan Mosturoğlu’nun Yüksek Divan Kurulu seçimlerinde alacağı oy, Aziz Yıldırım’a başkanlık seçimleri öncesinde eski gücünü koruyup koruyamadığı konusunda da bir ölçü olacak.

Aziz Yıldırım’ın yakın çevresine, Sadettin Saran’ın aday olması halinde yeniden aday olacağını söylediği biliniyor. Saran’ın Ali Koç aday olmazsa aday olacağını açıklaması üzerine Aziz Yıldırım’ın adaylık hazırlıklarına başladığı ileri sürülüyor.

Önceki İçerikJorge Jesus, Edin Dzeko’yu istedi
Sonraki İçerikBeşiktaş, Trabzon BŞB Başkan Adayı Ahmet Metin Genç hakkında suç duyurusunda bulundu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz