futbolmedya.com yazarı Fehmi Özgüler, A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu’nun faturayı başka başka yerlere kesmesini eleştirdi. İşte Özgüler’in çarpıcı yazısı:

Vay uyanık Lucescu vay… İzlanda yenilgisinin faturasını Arda Turan, Burak Yılmaz’a keserek kadro dışı bıraktı. Uyanık Lucescu, sen biliyor musun ki Türk Milli Takımı, Burak Yılmaz ve Arda Turan ile başarıdan başarıya koştu. Türk Milli Takımı, Hırvatistan’ı yenerken, tüm futbolcular hepsi baş tacımızdı.

Peki ne oldu da Türk Milli Takımı, İzlanda’ya yenilerek, Dünya Şampiyonası’na katılma hakkını yitirdi? Bana göre bunun tek sorumlusu sensin Uyanık Lucescu… 37 yaşındaki Emre’yi takıma ben mi koydum?… Barcelona’da yedek bile soyunmayan Arda Turan’ı takıma ben mi aldım? Şu anda lider takımın savunma oyuncusu Serdar’a forma şansını ben mi vermedim?

Daha önceki maçların formda oyuncusu Cengiz’i takıma ben mi almadım? Bunların tek sorumlusu sensin…

Sen alacağın euroların hesabını yapıyorsun PARAGÖZ UYANIK LUCESCU… Galatasaray’ı OYALAYARAK teklifini kabul etmeyen ve Türk Milli Takımı’nı tercih eden sen değil misin PARAGÖZ UYANIK LUCESCU… Seni UYANIK PARAGÖZ LUCESCU seni…

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here