Spor Toto Süper Lig’in 40. haftasında Galatasaray evinde ezeli rakibi Beşiktaş’ı 3-1 yendi. Sarı-kırmızılılar, derbi galibiyetinin ardından büyük bir sevinç yaşadı. Maç sonunda ise Galatasaray’dan Beşiktaş ve Sergen Yalçın’a çarpıcı bir gönderme yapılması dikkatlerden kaçmadı. Ayrıca, Sergen Yalçın ile Galatasaray İdari Direktörü Şükrü Hanedar arasında tartışma yaşandığı gündeme geldi. Detaylar haberde…

Yalçın’a hitaben: “Haydi ganyan bayiye”

2-1 önde soyunma odasına giden Galatasaray’da idari görevli Şükrü Hanedar,”Haydi ganyan bayine” diyerek, siyah beyazlılara sataştı. Bu sözü duyan Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın bunun üzerine “Kim o sözü söyleyen” diye bağırdı. 

Sergen Yalçın: “Terbiyesiz herifler”

Hanedar’ın bu sözlerinin ardından Sergen Yalçın’ın, “Biz sizi böyle mi misafir ettik? Terbiyesiz herifler” yanıtını verdi. 

Sosyal medyadan da gönderme yapıldı

Ayrıca kulübün sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, bir atari oyunu üzerinden sert gönderme yapıldı. Paylaşımda, bir aslanın 2 kartalı avladığı görülüyor. Söz konusu oyunda koşan bir atın olması da göze çarpıyor. Sergen Yalçın, maç sonunda “Konuşulması gereken çok konu var ama sonra konuşacağız” demişti. (Ajansspor)


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here