Süper Lig’in 25. haftasında Konyaspor’u son dakikalarda attığı golle 2-1 mağlup ederken, futbol yorumcusu ve eski hakem, Fatih Terim ve Konyaspor kalecisi Serkan Kırıntılı hakkında çok konuşulacak paylaşımlara imza attı.

Eski hakem ve futbol yorumcusu Ahmet Çakar, maç sonrası çok konuşulacak bir tweete imza attı. Çakar, ”Ballı TAZMİNATOR’un aslanları ipten döndüler!!!” ifadesini kullandı. Çakar daha sonra bu tweet’ini sildi.

”Serkan Kırıntılı son anda elini çekiyor”Ahmet Çakar’ın Fatih Terim tweet’ine çok sayıda yorum gelirken, Çakar’dan bir paylaşım daha geldi. Çakar, Serkan Kırıntılı ile ilgili şu paylaşımı yaptı: ”Aaaaaa şimdi gördüm, çok tuhaf.Galatasaray’ın 2. Gölünde Konya kalecisi Serkan Kırıntılı son anda elini çekiyor. Çok tuhaf çook !!!!”

TOKAT TARTIŞMASI
Çakar iddiasını Beyaz Futbol’da da sürdürdü. Ancak bu sözlere ve Terim sarfettiği “Tazminat için Galatasaray’ı kullandı” çıkışına programın yeni yorumcusu Gökmen Özdenak sert tepki gösterdi. Özdenak, “Sana inanamıyorum. Okumuş adamsın, kullandığın sözlere bak” dedi. Çakar da “Konuşturma şimdi beni. Sen zamanında Fatih Terim’i tokatlamadın mı?” diye sordu. Özdenak bu sözlere de kızdı, “Sana ne? 20 yaşında yapmaması gereken bir hareket cezalandırılmış. Şimdi niye gündeme getiriyorsun?” çıkışında bulundu. Gerginlik reklam arasına kadar sürdü.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here