Şampiyonlar Ligi’nde Chelsea, Real Madrid’i eledi ve Devler Ligi’nde Manchester City’nin finaldeki rakibi oldu. Yayıncı kuruluşun spikerlerinden Seyhan Şaşko’nun maça ilişkin yorumlarına sosyal medyada bir doktordan tepki geldi. Şaşko, doktora yine sosyal medyadan tatlı-sert bir cevap verdi.

“Bunlar nereleriyle izliyorlar maçı?”

Genel Cerrah Operatör Doktor Fakı Akın, yayıncı kuruluşun spikeri Seyhan Şaşko’yu sert şekilde eleştirdi. Akın, “beIN Sports’ta Seyhan Şaşko’ya Allah aşkına moderatörlük yaptırmasınlar. ‘Real’in bir ara geleceğini zannettim’ diyor… Şu maçta Real berbat ötesi oynadı. 5-0 olacak maç 2-0 bitti. Bunlar nereleriyle izliyorlar maçı?” şeklinde bir paylaşım yaptı.

Seyhan Şaşko: Sorunuzu iade ederim

Beşiktaş kongre üyesi olan Doktor Fakı Akın’ın bu paylaşımına Seyhan Şaşko da yine sosyal medya üzerinden cevap verdi. Şaşko, “Normalde bu tip mesajlara cevap vermek adetim değildir. Eleştirinin her türlüsüne de açığım. Ancak sizden farklı ne demişim onu bilemedim. Sorunuzu iade ederim. Saygılar” şeklinde bir yanıt verdi. 

TRT Spikeri Ersin Düzen de RT yaparak destek verdi

Şaşko’nun bu paylaşımının ardından tıpkı kendisi gibi spikerlik yapan Ersin Düzen de sosyal medyadan bu gönderiyi paylaştı. Öte yandan yaşanan bu diyaloğun ardından futbolseverler doktor Akın’ı eleştirdi. (Ajansspor)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here