A Spor spikeri Cüneyt Şen sosyal medyada aleyhine başlatılan kampanyana isyan etti. Şen sosyal medyadan ayrıntılı bir açıklama yayınladı:

“1 Aralık Perşembe günü a2 kanalında anlattığım 2-1 Gümüşhanespor’un kazandığı maçın ardından şahsım hakkında KAMİL KOÇ isimli şahıs tarafından iftira ve hakaret kampanyası başlatılmıştır. İsmi geçen şahıs facebokta yeralan grupta hakaret ve küfürler eşliğinde benim ‘’Gümüşhane’nin dağlarından ilk defa maç izlemeye gelenler’’ dediğimi iddia etmiştir. GÜMÜŞHANE YÖRESİ HALK KÜLTÜRÜ GRUBU’NDA yeralan bu yalan kısa süre içerisnde yüzlerce kişi tarafından görülmüş ve ne yazık ki bu şahsın iftirasına inanan Gümühaneli bazı vatandaşlarımızda kanalıma, yayın grubumuza, şahsıma yönelik hakaret ve küfür dolu paylaşımlarda bulunmuşlardır.

15349679_10154274826792833_7388923282527602951_n
Eğer kanalıma Gümüşhane’ye, kendime, işime saygım olmasa bu açıklamaları yapmaz, yazdıklarınızı görmezden gelirdim. Söylemediğim bir söz için beni hedef gösteren, küfür ve hakaret edenleri vicdanları ile başbaşa bırakıyorum. 25 yıllık meslek hayatımda ilk defa böyle bir iftira ve yalanın hedefi oldum.
Bu grupta paylaşımda bulunanların gerçekten Gümüşhane’yi ve hemşehrilerini seviyorlarlarsa önce onlardan sonra benden ve kanalımdan özür dilemelerini bekliyorum. Şikayet için kanalımıza telefon açanların da bizzat arayarak şikayetlerini geri almalarını bekliyorum. Gerçekten Gümüşhane’yi sevenlerin bu şahsa gerekli cevabı vereceğine inanıyorum. Yalan ve iftiranın, insanları mesnetsiz iddialarla hedef göstermenin suç olduğunu da hatırlatırım. Bu açıklamalarımı iftira sahibine ve iftiranın yapıldığı gruba da gönderdim, yayınladığım videonun ardından haklı olduğum ortaya çıkınca suç teşkil edecek paylaşımlar silindi ve gruba girmem engellendi.
KAMİL KOÇ isimli şahsın iftira ve yalandan ibaret paylaşımını. Belirtilen sözün kullanılmadığını gösteren videoyu ve olayın yerel medya da nasıl paylaşıldığını bilgilerinize sunuyorum.

Unutulmasın Dağ köylerinde yaşayan vatandaşlarımız da bu ülkenin evlatlarıdır.

Saygılarımla

http://www.gundogumu.com/…/204…/uzak-koylerden-geldiler.html

2016-12-04_175236

Önceki İçerikGalatasaray’a ve Podolski’ye sosyal medya ödülü!
Sonraki İçerikAziz Yıldırım’ı hedef alan şike kumpasının Fuat Avni’si deşifre oldu!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz