Fatih Karagümrük Başkanı Süleyman Hurma, Karagümrük- Fenerbahçe maçı sonrası açıklamalarda bulundu. Beyaz TV’ye konuşan Hurma, TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi hakkında ağır ithamlarda bulundu:
“TFF Başkanına bir şeyler anlatmaktan söylemekten biz yorulduk. TFF Başkanı maalesef tüm bunları halledebilecek ehliyette görünmüyor şu anda, onun için de üzülüyorum. Çok acınası bir durum var onlar adına. VAR hakemleri geldi, 1.5 sene önce söyledim. Başka bir sürü şey var.”
“Emre Mor oynamadı. Kourbelis de oynamadı. Yunan milli oyuncusu. Bir Allah’ın kulu soruyor mu, ‘Niye oynamadı?’ diye. Emre Mor, Fenerbahçe’ni kiralık oyuncusu. Oynaması bir dert, oynamaması bir dert. Bunun altından nasıl kalkacağız.”

“Bu stat ilk defa %30 arttırımı Galatasaray’a uyguladı. Metin Öztürk bey ile konuştuk hatta. Dolduramazsınız dedik. Doldurururuz ama dolduramazsak zararı karşılarız dedi. 22 bin kişilik yere 6 bin taraftar geldi. Zarar talebinde bulunmadım. Hiçbir Allah’ın kulu niye Galatasaray’a burayı verdin de diğerlerine vermedin demedi. Bu sezon Fenerbahçe %30 tribünde arttırım talebinde bulundu. Kabul ettim. Aynı gün yine Metin Öztürk’ü aradım. Dedim ki, Fenerbahçe talepte bulundu. Talebinde bulunmanız halinde size de kabul edeceğim dedim. Bütün Galatasaraylılar bunu bildiği halde sosyal medyada 1 haftadır küfür ediyorlar.”

“Süleyman Hurma ile Ali Koç arkadaş diyorlar. Ne olur? İnsanlar arkadaş olursa kendi aralarında namussuzluk yapmaya mı çalışırlar? Namussuzluk yapmak için biriyle arkadaş olunmasına ihtiyacı yok. Namussuz insan, namussuz insandır. Biz bunları seyrederken, duyarken üzülüyoruz. Bizim de ailelerimiz var. Bu kadar da abartılmaz yani bir şampiyonluk.”

Önceki İçerikFenerbahçe’nin ilk yarıda durup ikinci yarıda açılması bir taktik mi? Recep Güngör yazdı
Sonraki İçerikBatshuayi sağlık ekibine teşekkür etti

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz