A Spor’da yayınlanan Takım Oyunu programında yorumcu tartışması yaşandı. Erman Toroğlu, Turgay Demir’i kastederek “Ben bu adamla bir daha yayına çıkmam” dedi. Demir de rest çekerek “Çıkmazsan çıkma” dedi. Moderatör Serkan Korkmaz tartışmanın büyümesi üzerine müdahale ederek ortamı yatıştırmaya çalıştı.

Sivasspor- Beşiktaş maçının ardından yayına giren programda karşılaşmanın pozisyonları yorumlanıyordu. Erman Toroğlu, Burak’a yapılan hareketin penaltı olmadığını, Medel’in pozisyonunda da Medel’in faul yaptığını söyledi.

Bunun üzerine Turgay Demir, “Antalya maçında Muslera’nın tekmesine bir şey yok diyen sensin. Getirin görüntüleri” karşılığını verdi. Tartışma uzayınca Toroğlu sinirlendi. Demir ise “Benimle oğlumlu konuşma. Ben senin oğlun değilim” karşılığını verdi. Demir’in “Ben tarafsızım” sözünün ardından tartışma iyice hararetlendi. Toroğlu “Ben bir daha bu adam (Turgay Demir) ile program yapmam. Bir daha çıkmayacağım bu adam ile..” dedi. Demir de “Yapmazsan yapma. Çok da umrumdaydı” karşılığını verdi.

Yayındaki sert tartışma ve restleşme sosyal medyada karşılık buldu. Çok sayıda yorum atıldı.

Takım Oyunu’ndaki bu gerilim sonrası bir ayrılık sürecinin yaşanıp yaşanmayacağı ise merak konusu oldu…

 

Önceki İçerikKartal Anadolu’da uçuyor… Bülent Tuncay, Sivasspor- Beşiktaş maçını yazdı: Bir krallığın ilanı
Sonraki İçerikBeşiktaş’a UEFA’dan 3 yılda servet aktı! Kasaya giren para tam 158 milyon euro

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz