Tanju Çolak, eski aşkı Hülya Avşar hakkında konuştu

Tanju Çolak, konuk olduğu magazin programında eski defterleri açtı, Hülya Avşar’la ilgili açıklamalarda bulundu.

Konu Hülya Avşar’ın hayatını anlattığı ‘Selfie’ filmine gelince, sahneleri çıkartılan Tanju Çolak, “Hülya Avşar’ın Selfie filminden benimle olan sahnelerini çıkarması kendi ayıbıdır” şeklinde bir yorumda bulundu. Tanju Çolak’ın programda yaptığı öne çıkan diğer açıklamalarsa şöyle:

tanju-sli

“Hülya Avşar ile ilişkimin kariyerimi etkilediğini düşünmüyorum. Benim altın ayakkabım var, gümüş ayakkabım var, bronz ayakkabım var… Bunlar başarılı olursan alınıyor. Ben oynadığım her takımda aldığım paranın hakkını verdim. Ben attığım gollerle hocaların tanınmasına yardımcı oldum. Haklarını helal etsinler. Ben futbolculuk hayatım boyunca hiç alkol almadım. Yıllar önce verdiğim röportajda üç hayalimi söyledim. Galatasaray’da oynamak istiyorum, Mercedes’e binmek istiyorum, Hülya Hanım ile tanışmak istiyorum. Üçünü de yaptım.

“Hülya Avşar’la ilişkimden pişman oldum mu, hayır. Bugün olsa yine yaşardım.”-

tanju-colak

PARA KUMARDA KAYBEDİLİR

“Para gece hayatında kaybedilmez, para kumarda kaybedilir. Git en kral yerde yemek ye kaç para ödeyeceksin bin TL, bin 500 TL. Güzel yatırımlar yaptım. En huzurlu, en mutlu şekilde hayatıma devam ediyorum. Kira gelirlerim var, çalışıyorum, televizyondan para geliyor… 12-13 sene futbol oynadım. O hocalar benden sonra çok ekmek yediler. Saç dökülmesi en büyük kompleksimdi. Ben canlı yayınlara gidiyorum. Tepem çok açıktı. Ben her yayın öncesi, tuz gibi kafama boya döküyordum.”

hulya-avsar-ve-tanju-colak-iliskisi_362279hulya-avsar-ve-tanju-colak-iliskisi_449542evliyken-ask-yasayan-unluler-deniz-seki-hulya-avsar-kaya-cilingiroglu-sibel-can-husnu-senlendirici-ha-983812

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here