DAHA HIZLI

DAHA İLERİ

Son dönemlerin bir numaralı spor aktivitesi; koşu. İster profesyonel ister amatör koşucu olun, birbiri ardına düzenlenen maratonlarda koşuyorsanız sizi hiç yalnız bırakmayan bir destekçiniz olmalı. Outdoor sporcuların bir numaralı markası The North Face, maratonlarınızın en sıkı destekçisi olmaya aday.

1479366047_015_hi_cxx0_hyr_3_jr_endurance_215tl__6_Uzun soluklu koşular için hazırlanan Ultra Endurance ile en zor parkurlar bile çok rahat. Ön taraftaki dayanıklı, yırtılmaz ağ sporcuyu sert doğa koşullarından korurken, FlashDry™ teknolojili iç astar, ayağı kuru ve havadar tutarak, ayakların su toplamasını engelliyor.. Vibram® Megagrip dış taban ise, farklı zemin tiplerinde eşsiz sabitlik sunarken iki parça orta taban tasarımı ve ESS Snake Plate™ teknolojisi darbeyi savuşturup ayakkabının engebeli arazilerde aşınmasını önlüyor Zorlu patikalarda dahi koşu performansını hafiflik ve esnekliğiyle ikiye katlayan marka, sporcuların potansiyellerini maksimuma çıkaracak tüm teknolojileri sunuyor.

1479365986_015_hi_cxx0_hyr_3_jr_endurance_215tl__5_The North Face’in ayakkabı desteğinin yanı sıra koleksiyonunda sunduğu şort ve tayt alternatifleri ise koşu deneyimini iki katına çıkarıyor. Serin havalarda rüzgâr ve su geçirmeyen montlar, ter tutan özelliğiyle keyifli bir spor deneyimi sunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here