FAIR PLAY ÖDÜLLERİ TÖRENLE VERİLİYOR

Olimpiyaevi’nde düzenlenen törende, U23 Kürek Milli Takımı, Emre Tilev, Hamit Turhan, Serbay Şenkal ve Savaş Eskigülek birlikte ödüllerini aldılar.

İSTANBUL (TSA)-Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) Fair Play Komisyonu tarafından düzenlenen Türkiye Fair Play Ödüllerinde, 2021 yılı kananlarının ödülleri verilmeye devam ediyor.

Olimpiyatevi’nde düzenlenen törende, çeşitli kategorilerde ödül kazanan isimlerden bazılarının ödülleri takdim edildi. TMOK Fair Fair Play Komisyonu Başkanı Erdoğan Arıpınar, tören öncesi yaptığı kısa konuşmada, Covid-19 salgını nedeniyle geleneksel Fair Play Büyük törenlerinin 3 yıldır yapılamadığını, bu nedenle bireysel ve gruplar halinde yapılan küçük törenlerle ödüllerin sahiplerine takdim edildiğini belirtti. Arıpınar, gelecek yıldan itibaren törenlerin eskiden olduğu gibi Olimpiyatevi’nin Turgut Atakol Salonu’nda geniş katılımlı olarak yapılacağının müjdesini verdi.

İlk tören Galatasaray ve Fenerbahçe’nin iki sporcusu Mervenur Uslu ve Elis Özbay’ın oluşturduğu U23 Kürek Milli Takımı için yapıldı. Kürek Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Emre Düzgün’ün de hazır bulunduğu törende Sportif Davranış Dalı’nda Kutlama Mektubu ödülü kazanan Mervenur Uslu ve Elis Özbay’ın ödülleri, Fair Play Komisyonu 2. Başkanı Prof. Dr. Bilge Donuk ve Fair Play Komisyonu Üyesi Tuğba Gider tarafından takdim edildi.

Törende, Sportif Fair Play Kariyer Dalı’nda ödüle layık görülen spiker Emre Tilev ve Fanatik Gazetesi Spor yazarı Hamit Turhan ile Sportif Fair Play Tanıtım Dalı’nda ödüle layık görülen GSTV spikeri Serbay Şenkal ve Savaş Eskigülek birlikte ödüllerini aldılar.

GSTV Spikeri Serbay Şenkal’ın ödülleri Fair Play Komisyonu Başkan Yardımcısı Sevim Güllü ve Fair Play Komisyonu Üyesi Bülent Tuncay tarafından verildi.  

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) tarafından Sportif Fair Play Tanıtım Dalı’nda ödüle layık görülen Voleybol Aktüel Genel Yayın Yönetmeni Savaş Eskigülek’e ödülü, Fair Play Komisyonu Başkan Yardımcısı Remzi Yılmaz ile Fair Play Komisyonu Üyesi Tuğba Gider tarafından takdim edildi.

HAMİT TURHAN’IN ÖDÜLÜ ARIPINAR’DAN

Fanatik Gazetesi Yazarı Hamit Turhan, ödülünü spor medyasına ilk adımını attığı Türk Spor Ajansı’nın Genel Yayın Yönetmeni ve TMOK Fair Play Komisyonu Başkanı Erdoğan Arıpınar ile 2. Başkan Prof. Dr. Bilge Donuk tarafından takdim edildi. Törene ailesiyle birlikte katılan Hamit Turhan’ın oğlu İzzet Tuna Turhan da tören fotoğrafında yerini aldı.  

Emre Tilev ise kendisini ödüle aday gösteren Fair Play Komisyonu Başkan Yardımcısı Teoman Güray ile Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Sevim Güllü’nün elinden ödüllerini aldı.   

 Tören, birlikte çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

Önceki İçerikEto’o bitmiş! Vergi kaçırdığı için ceza aldı: Ben sadece babamın dediklerini yaptım
Sonraki İçerikGalatasaray’dan Torrent ve Sensibile’ye rekor tazminat

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz