Tarihinin en kötü sezonlarından birini geride bırakan Galatasaray’da İspanyol teknik adam Domenec Torrent çarpıcı açıklamalara imza attı.

Osman Tanburacı’nın sorularını cevaplayan Torrent, Galatasaray’a imza attığı dönem Florya Metin Oktay Tesisleri’nin terkedilmiş bir durumda olduğunu olduğunu belirterek Galatasaray’daki görevine devam etmesi halinde Florya’yı bulduğu gibi bırakmayacağını söyledi.

Domenec Torrent’in açıklamalarından öne çıkanlar şu şekilde:

“Bilgisayar programları yoktu, temizlik elemanları ve hijyenik bir ortam yoktu. Yerlerde eşyalar, ortada çıkarılıp bırakılmış kablolar vardı. Sanki terkedilmiş gibiydi. Önce sistemi kurmak ve analizlerde bize yardımcı olsunlar diye akademiden 2 tane arkadaşımızı çağırdık ve düzenimizi kurup çalışmaya başladık. Ama ben size söz veririm ki eğer biz gönderilirsek Florya’yı bulduğumuz gibi bırakmayacağız.

ŞAMPİYON OLURUZ DİYE KİMSEYİ KANDIRMADIM

Ben asla kandırmam insanları, asla yapmam onu. Önümüzdeki sezon şöyle kazanacağız, böyle yapacağız, şampiyon olacağız gibi konuşmam ben. Ancak 90+’lara kadar herkes eforunu sonuna kadar vereceğinin sözünü veririm. Kendi stilimizin olacağının sözünü verebilirim ve taraftarın sahaya çıkıp mücadele eden takımıyla gurur duyacağının sözünü verebilirim.

KALIRSAM ÖNCELİĞİM TÜRK OYUNCULAR

Takım gençleştirilebilir. Fikir zaten bu. İyi oyuncularımızı kiraya vermişiz, onların geri kazanılması lazım. Önümüzdeki sezon zaten 4 Türk oyuncu oynatma şartı var. Benim sportif direktörümüz Sensibile’ye de söylediğim gibi ilk önceliğim Türk oyuncular. Şöyle diyelim; 1- Türk oyuncular 2- Akademi, 3- Eksik kalan bölgelere bütçemizin el verdiği en iyi yabancılar”


Önceki İçerikRıza Çalımbay’dan Kuntz’a suçlama: Neden Sivasspor’dan Milli Takım’da kimse yok?
Sonraki İçerikTGC: Sosyal Medya Yasa Tasarısı haberi halktan saklamak için hazırlanmıştır

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz