Sağlık kontrolünden geçen Dusko Tosic’in transfer pozları Beşiktaş yönetiminde krize neden oldu. Sırp oyuncunun imza atarken yanında Genel Sekreter Ahmet Ürkmezgil ve Basketbol Şubesinden Sorumlu Yönetici Hakan Özköse’nin olduğu fotoğraflar resmi internet sitesinde yayınlandı.
Bu durum İkinci Başkan ve Futbol Şubesi Başkanı Ahmet Nur Çebi ile A Takım’dan Sorumlu Yönetici Mete Vardar’ın tepkisini çekti. İki yönetici İletişimden Sorumlu Yönetici Metin Albayrak’ı arayarak “Tosic’in neden futbolla ilişkisi olmayan iki yöneticiyle birlikte imza atarken çekilmiş fotoğrafları internet sitesinde yayınlandı” diyerek olaya tepki gösterdiler.

SIRP SOL BEKLE 2+1 YILLIK SÖZLEŞME
Beşiktaş, G.Birliği’nden transfer ettiği Dusco Tosic’le yapılan anlaşmayı KAP’a bildirdi. 2+1 yıllık sözleşme yapılan Sırp futbolcu, ilk sezon 900 bin Euro ve maç başı 10 bin Euro, ikinci yıl da 950 bin Euro ve maç başı 10 bin Euro ücret alacak. Tosic 2. yıl 35 resmi maça çıkarsa mukavelesi 950 bin Euro ve maç başı 10 bin Euro’dan bir sezon daha uzatılacak.(sabah)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here