Spor basınının emektar iki ismi sevenlerini korkuttu. Önce, eski Hürriyetçi Salih Sezer hastanelik oldu. Sezer ile ilgili bilgiyi TSYD’nin eski başkanlarından Naci Arkan paylaştı:

“NAZAR MI DEĞDİ?… Bazı arkadaşlar vardır, hani “Pazar’a kadar değil, mezara kadar” dediğimiz… Hani “aileden biri” diyerek tarif ettiğimiz… Hani “ İlk akla getirip” aramadan duramadığımız… Hani “ Sırdaşımız, yoldaşımız, lokmayı paylaştığımız..” İşte SALİH SEZER, bu tariflerin odağındaki isimdir… Geçtiğimiz hafta sözleştik… Necat KABAKLARLI’nın Datça’daki BİLLURKENT’inde Eyüp KARADAYI, Rüştü ŞENKARDEŞ ile 5-6 günlük bir bahar tatili programı yaptık… SALİH, iki gün önce gitti… Bir akşam yemeğinden sonra, ağrılar içinde kıvranmaya başladı ve Marmaris’e hastaneye kaldırıldı.. Teşhis “Pankreas iltihaplanması” olarak kondu… Şimdi tedavi sürecinde.. Bir müddet hastanede kalacak gibi… Tüm dostlarımızdan dualarını bekliyor… Onu, önce Allah’a, sonra da doktorlara emanet ettik… İnşallah, en kısa zamanda aramızda görmek istiyor ve sabırsızlanıyoruz… Güzel adam, geçmiş olsun…Bekliyoruz…”

Sezer’den iyi haber geldi. Salih Sezer’in sağlık durumunun iyiye gittiği öğrenildi.

Diğer tedirgin eden haber, ATV’nin eski spor müdürlerinden olan Tosun Yavuz’dan geldi. Yavuz’un yeğeni Sinem Fide Bektaş, geçen hafta yoğun bakıma alınan ve sağlık durumu kritik olan dayısından gelen iyi haberi bugün sosyal medya hesabından paylaştı:

“Merhabalar dayım Tosun Yavuz bugün çok iyi. Akciğer ile ilgili değerleri normale dönmeye başladığı için yoğun bakımdan çıkarılıp müstakil karantina odasına alındı. Şimdi sıra böbrek taşı ve onun oluşturduğu enfeksiyona geliyor. Şimdiye kadar bu konuda sadece ağrı kesici tedavisi uygulandı. Çünkü enfeksiyon ve dahiliye servisleri vücut kendisini toparlayana kadar müdahale edilmesine izin vermedi. Riskli durumları atlattık ama hala ağrıları devam ediyor. Desteğinizi, dualarınızı ve pozitif enerjinizi bekliyoruz.
Enfeksiyon riskinden dolayı doktorumuz ziyaretçi alınmasına izin vermiyor. Şimdiden anlayışınız için teşekkür ederim.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here