Abdülkadir Ömür Almanya’da menisküs ameliyatı oldu!

Trabzonspor´da sol dizinden menisküs ameliyatı olan Abdülkadir Ömür´ün 4 ila 6 ay arasında sahalardan uzak kalacağı belirtildi.

AEK Atina maçında sol dizine aldığı darbe sonucu sakatlanan Abdülkadir Ömür, bugün Almanya´da ameliyat oldu. Kulübün Sağlık Kurulu Başkanı Yaşar Kibar Güven, Abdülkadir Ömür´ün sağlık durumuyla ilgili yaptığı açıklamada, oyuncunun başarılı bir ameliyat geçirdiğini ifade ederek, “AEK Atina maçında sol dizine aldığı darbe sonucu sakatlanan Abdülkadir Ömür bugün Almanya´da sol diz menisküsünden başarılı bir operasyon geçirmiştir. Yaklaşık 2 saat süren ameliyat sonrasında operasyonu gerçekleştiren doktorların verdiği bilgiye göre uygulanan ameliyat tekniği gereği oyuncumuz 4 ila 6 ay sahalardan uzak kalacaktır” dedi.

Trabzonspor’da Ekuban şoku! Ameliyat edileceği açıklandı…

Trabzonspor’da sakatlık kabusu bitmiyor… Menisküs yırtığı tespit edilen Abdülkadir Ömür’ün 5-6 ay, Yusuf Sarı’nın ise yaklaşık 6 hafta sahalardan uzak kalacak olmasıyla tadı kaçan Trabzonspor’a bir kötü haber daha geldi. Antrenman sırasında Ivanildo Fernandes ile girdiği ikili mücadele sonrası ayak tarak kemiğinde kırık oluşan Caleb Ekuban’ın ameliyat edileceği ve yaklaşık 1.5 ay sahalardan uzak kalacağı açıklandı. Sezona çok iyi başlayan Ekuban bordo mavililerde bu sezon oynadığı 7 maçta 5 gol 1 asistle takımın en formda ismiydi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here