Trabzonspor Kulübü, 3 Temmuz 2011 şike davası süreciyle ilgili sosyal medya hesaplarından videolu bir paylaşım yaptı. Saatler 00.01’i gösterdiğinde paylaşılan gönderiye ”Konu şike olunca Mini Cooper’a binerek kaçtılar! Futbolcuları ‘sürdükleri tarlalarda’ oynattılar! Güzel oyunumuzun adaletle imtihanına “çift dikiş” attılar. Tiyatronun adını da “kumpas” koydular!” notu düşüldü.

Trabzonspor, şike soruşturması kapsamında 3 Temmuz 2011 tarihiyle ilgili sosyal medya hesaplarından bir paylaşım yaptı. Kumpas davası olarak kabul edilen bu sürece atıfta bulunan Fenerbahçe ve Trabzonspor, videolu paylaşım yaptılar.

Trabzonspor paylaşımını ”Konu şike olunca Mini Cooper’a binerek kaçtılar! Futbolcuları ‘sürdükleri tarlalarda’ oynattılar! Güzel oyunumuzun adaletle imtihanına “çift dikiş” attılar. Tiyatronun adını da “kumpas” koydular! ” notuyla paylaşarak TertemizŞampiyon ve #SeneHep2011 etiketlerini kullandı.

Önceki İçerikAli Koç, Silivri’de ifade verdi: Fenerbahçe şike yapmamıştır, asla da yapmaz
Sonraki İçerikAli Koç, Fenerbahçe’yi Emre Belözoğlu’na emanet ederek yine yanlış yapıyor!… Roberto Carlos nedeniyle ceza aldım… Deniz Derinsu’dan çarpıcı sözler…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz