Duayen gazeteci Fehmi Özgüler, dönemin teknik direktörü Ünal Karaman’la yaşadığı polemik sonrası Trabzonspor’dan ayrılmak zorunda kalan ve ardından futbolu bırakan Onur Kıvrak’ı yazdı:

Sabah Gazetesi’nde çalıştığım 15 yıla yakın Trabzonspor’u takip ettim. Onur Kıvrak ile çok güzel günlerimiz oldu. Onur Kıvrak, son derece efendi, işine sadık, başı-kıçı oynamayan kişiliğe görüntüsü verdi. 31 yaşında olmasına karşın Trabzonspor’dan bazıları tarafından zorla koparıldığında hayli üzülmüştüm.
Çok iyi aile terbiyesi alan Onur Kıvrak, hiçbir zaman Trabzonspor’a ihanet etmedi. Trabzonspor’dan koparıldığında bile peşinde koşan medyaya tek söz etmedi. Oysa 31 yaşındaki Onur Kıvrak’ı renklerine bağlamak isteyen 3-4 kulüp vardı. Trabzonspor Kaptanı Onur Kıvrak olarak anılmak istedi. Nitekim öyle yaptı ve sessiz sedasız, futbola veda etti.
Helal olsun Trabzonspor Kaptanı Onur Kıvrak. Kendine yakışanı yaptı. Onur Kıvrak’a yeni yaşamında mutlu ve sağlıklı yıllar diliyorum.
Onur Kıvrak’ın Trabzonspor’dan ayrılması üzerine yediği Uğurcan Çakır, gösterdiği performansla herkesin beğenisini kazandı. Uğurcan Çakır, Hem Trabzonspor için, hem de A Milli Takım için büyük kazanç. Trabzonspor ve A Milli Takım, Uğurcan Çakır’ı kazandığı için çok mutluyum. Uğurcan Çakar’a başarılar ve sakatlıksız uzun yıllar diliyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here