QNB Finansbank’tan Fenerbahçe Erkek Basketbol

A Milli Takımı’na 3 Sezonluk Sponsor Desteği

 

QNB Finansbank, Fenerbahçe Erkek Basketbol A Milli Takımı’na üç sezon forma sponsoru oldu.  Yeni formalar ilk kez 13 Kasım Pazar günkü Galatasaray-Fenerbahçe maçında giyildi.

 

QNB Finansbank, Türkiye basketbol liginin en başarılı takımlarından biri olan Fenerbahçe Erkek Basketbol A Milli takımının formalarına adını yazdırdı. 2016-2017, 2017-2018, 2018-2019 sezonu boyunca QNB Finansbank logolu formalar ilk kez 13 Kasım Pazar günkü Galatasaray-Fenerbahçe maçında takımla buluştu.

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde 18 Kasım Cuma günü düzenlenen sponsorluk imza törenine QNB Finansbank Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sinan Şahinbaş, Fenerbahçe Spor Kulübü As Başkanları Ozan Balaban ve Önder Fırat, Fenerbahçe Basketbol Şube Genel Müdürü Maurizio Gherardini, Fenerbahçe Basketbol Takım Kaptanı Melih Mahmutoğlu, Başantrenör Zeljko Obradovic, takımın oyuncuları Jan Vesely ve Bogdan Bogdanovic katıldı.

soldan_saga_bogdanbogdanovic_janvesely_mauriziogherardini_zeljkoobradovic_ozanbalaban_onderfirat_sinansahinbas_melihmahmutogluİmza töreninde konuşan QNB Finansbank Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sinan Şahinbaş; “Spor alanını kurumsal sosyal sorumluluğun en önemli ayaklarından biri ve marka stratejisinde en çok tercih ettiği kanallardan biri olarak değerlendiren QNB Group, Avrupa’nın dev futbol kulüplerine verdiği destekler ve işbirliğiyle tanınan spor dostu bir markadır. Sporun birçok dalını destekleyen bu grubun bir parçası olarak Fenerbahçe Spor Kulübü gibi değerli bir kulüple yan yana olmaktan mutluluk duyuyoruz. Sponsorluğumuzun hayırlı olmasını ve başarılarının devamını diliyorum” dedi.

soldansaga_ozanbalaban_onderfirat_sinansahinbas_Fenerbahçe Spor Kulübü As Başkanı Ozan Balaban imza töreninde yaptığı konuşmada; “Fenerbahçe Erkek Basketbol A Milli takımı şimdiye kadar elde ettiği başarıları, güçlü duruşu ve yetiştirdiği isimlerle Türk sporunun göğsünü kabartmıştır. Bildiğiniz üzere Türk basketbolu son yıllarda adını önemli kulvarlara taşımış özellikle Avrupa’da önemli başarılar kaydetmiştir. Hiç kuşkusuz bu başarılarda takımımızın önemli katkıları olmuştur. QNB Finansbank da kendi alanında oldukça güçlü bir kurum böylesine güçlü bir isim ile yan yana olacağımız için bizler de heyecanlıyız. QNB Finansbank logosunu takımımızın büyük bir gururla taşıyacağına inanıyorum. Anlaşmamızın her iki taraf için de hayırlı uğurlu olmasını diliyor işbirliğimizin önümüzdeki dönemde katlanarak devam etmesini temenni ediyorum.”dedi.

FIBA ve Türkiye Basketbol Federasyonu yönetmeliklerine uygun olarak Fenerbahçe Erkek Basketbol A Milli takımı ulusal bazda oynanan ve TBF tarafından organize edilen resmi lig ve kupa müsabakalarıyla Euroleague resmi maçlarındaki formalarında sırt sponsoru olarak üç sezon boyunca QNB Finansbank logosu yer alacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here