BEŞİKTAŞ JK KADIN BASKETBOL TAKIMININ
İSİM SPONSORU TRC İNŞAAT OLDU

 

İnşaat sektörünün öne çıkan markalarından TRC İnşaat, Beşiktaş JK Kadın Basketbol takımının isim sponsoru oldu. Bu anlaşmayla takımın adı Beşiktaş TRC İnşaat olarak anılırken, marka aynı zamanda takımın formasında da yer alacak.

Beşiktaş JK, basketbol kategorisindeki iş birliği anlaşmalarına bir yenisini daha ekledi. Gerçekleştirilen iş birliği kapsamında, TRC İnşaat, Beşiktaş JK Kadın Basketbol takımının isim sponsoru oldu. TRC İnşaat bu anlaşma ile takım formasında da markasıyla yer alacak. Beşiktaş JK Kadın Basketbol takımı, bu dönemden itibaren; “Beşiktaş TRC İnşaat” olarak anılacak.

Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman, konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede; “Basketbol, en çok önem verdiğimiz branşlardan bir tanesi. Son dönemde bu kapsamda birçok önemli iş birliğine de imza attık. Ülkemiz inşaat sektörünün önemli markalarından TRC İnşaat’ı da bu ekosistem içinde, Beşiktaş ailesinin bir parçası olarak görmekten son derece mutluyuz. Birlikte nice başarılı sezonlara imza atmayı temenni ediyoruz” dedi.

 

TRC İnşaat Genel Müdürü Hümeyra Ökcün ise yaptığı değerlendirmede şunları söyledi; “TRC İnşaat olarak isimleri, eğitim düzeyleri, yaşadıkları coğrafi bölgeler farklılık gösterse de cinsiyete dayalı şiddete maruz kalan kadınlarımıza, -umudun cesaretidir yaşamak- teması ile yaşama sevinci ve cesaret vermek; içlerindeki gücü uyandırmak ve -sen de yapabilirsin- demek için Beşiktaş Kadın Basketbol Takımı ile yola çıktık. Ne yaptığımız inşaatın ne yarattığımız maddi eserlerin reklamını gözetmeksizin, kadın basketbolu zemininde tüm kadınların sesi olmak, onlara umut aşılamak arzusundayız. Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Fikret Orman’ın da gönülden desteğini aldığımız ve Beşiktaş ailesinin bir parçası olduğumuz için mutluyuz. Kadınlar Basketbol Süper Liginde üç kez şampiyonluğa ulaşmış Siyah-Beyaz arma ile TRC İnşaat’ın güçlerini birleştirirken, tüm şiddet mağduru kadınlarımızın da sesi olmak istedik. İnanıyoruz ki Beşiktaş TRC İnşaat Kadın Basketbol takımımız yüklendiği bu misyon ile sportif başarılara imza atarken hiçbir renk ve sınıf ayrımı yapmaksızın tüm kadınlarımızın, genç kızlarımızın yani hepimizin umudu, gururu ve sesi olacaktır.”

 

Öte yandan toplantı sonrası Fikret Orman, Beşiktaş’ı takip eden ve toplantıya gelen muhabir, foto muhabiri, yazarlarla vedalaştı. Orman, “Gençlerin önünü açmak lazım. Beşiktaş için her şeyin en iyisi olsun” derken, duygulandığı da görüldü.

 

Önceki İçerikTSYD- Üye ‘meslek buluşması’nın saati değişti
Sonraki İçerikMilliler Fransa ile 1-1 berabere kaldı, reyting maçının kazananı TRT oldu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz