TRT, ayda 400 bin TL maaş aldığı iddia edilen spor spikeri Ersin Düzen’in maaşını duyurdu.

Ersin Düzen’e yeni yayın döneminde yapılan yüzde 10 artışla aylık 27 bin 500 TL ödendiği belirtilen duyuruda, 10 yıldır Stadyum programının moderatörlüğünü yapan Düzen’e bu ücret dışında başka bir ödeme yapılmadığı aktarıldı. TRT’den yapılan açıklama şu şekilde:

Ne olmuştu?

Fatih Altaylı canlı yayında Ersin Düzen alakalı, “Ersin Düzen, ayda 400 bin TL TRT’den, 100 bin TL de TFF’den alıyor” iddiaları gündeme oturmuştu.

TRT Spor’da Fatih Altaylı’nın iddialarını yanıt veren Düzen, Altaylı’nın iddiasını ispatlamaya davet ederek, “Fatih Altaylı benim için ayda TRT’den 400 bin TL, TFF’den 100 bin TL maaş alıyor diye iftira attı. Yeter artık! İspatla, bir daha ekranlar benim yüzümü görmeyecek. Eğer ispatlayamazsan sen ne yapacaksın?” demişti

Açıklamalarının kariyerinin noktalanmasına neden olabileceğini vurgulayan Ersin Düzen, “Ben namusumla, lekem olmadan yaşadım bu ülkede. Burama geldi! Sürekli insanlar birbirine iftira atıyor. Meslek kariyerim sona erecek olsa bile bu konuşmayı yaptım. Bende yürek var! Çünkü benim alnım açık. Hadi bakalım iftirayı ispatlayamazsınız siz ne yapacaksınız?” ifadelerini kullanmıştı.

Ersin Düzen ayrıca, söylenildiği gibi 500 bin TL değil bu rakamın onda biri kadar para aldığını ifade etti ve daha sonra moderatörlüğünü üstlendiği programı erkenden bitirmişti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here