TSYD’nin yenileme çalışmaları devam eden havuzlarında son aşamaya gelindi. Açık ve kapalı havuzların güçlendirme çalışmaları büyük ölçüde tamamlandı.

TSYD Genel Başkanı Oğuz Tongsir, inşaat sürecine katkı sağlayan Polat’a teşekkür mesajı attı:

“TSYD havuzunun en zor işi olan güçlendirme tamamlandı. Bu süreçte tam 68 ton demir kullanıldı. Sıra seramiklerin döşenmesine geldi. Katkılarından ötürü sayın Adnan Polat’a şükranlarımı sunuyorum.”

 

’ECZACIBAŞI DA HEP YANIMIZDA OLDU’

Tongsir bu mesajın hemen ardından bir mesaj daha atarak Eczacıbaşı’na da teşekkür etti:

”Adnan Polat’a teşekkür ettim ama bunu yazarken Eczacıbaşı’ya da ayıp ettim galiba. Kadın voleybolunun ülkedeki öncüsü Eczacıbaşı bugüne kadar hep TSYD’nin yanında oldu. Bir telefonumla tuvalet, duş ve banyoları yenileme kararı aldılar. Sayın Bülent Eczacıbaşı, sayın Faruk Eczacıbaşı, sayın Erdal Karamercan başta olmak üzere spor ve sporcu dostu Eczacıbaşı grubuna da TSYD adına teşekkür ve şükranlarımı sunuyorum.”

 

Önceki İçerik54. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu ‘en kötü organizasyon’ olarak tarihe geçti! Medyadan sert eleştiriler geldi
Sonraki İçerikArda’ya yardım eli Hıncal Uluç’tan geldi: Göksel Gümüşdağ para cezası vererek kendini kurtarmaya çalışıyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz