Futbolmedya.com yazarı Fehmi Özgüler Beşiktaş- Galatasaray maçını yazdı:

Perşembenin gelişi çarşambadan belli olur… Ligde yaptığı son iki deplasman maçında Trabzonspor’a 2-1 ve Başakşehirspor’a da 5-1 yenilen Galatasaray’ın Beşiktaş maçından puan almasını beklemek fazla iyimserlik olurdu. Nitekim öyle oldu Galatasaray, Beşiktaş’a 3-0 mağlup oldu. Beşiktaş eğer biraz daha dikkatli olabilseydi, Galatasaray’a tarihi fark atması işten bile değil.

Galatasaray’ın Başakşehir’e 5-1 yenilmesi üzerine başkan Dursun Özbek ve teknik direktör İgor Tudor’dan hafta boyunca ses çıkmadı. Ne zaman Galatasaray, Alanyaspor’u yendi, başkan Dursun Özbek piyasaya çıkarak, “İgor Tudor’u her zaman destekledik ve devam edeceğiz. Şu anda rakiplerimizden 6 puan öndeyiz. Daha ne istiyorsunuz. Galatasaray’ın altını oymak istiyorlar” diye basına demeç verdi.

Sondan başlayayım Özbek, “Galatasaray’ın altını oymak isteyenleri aramanıza hiçte gerek yok. Siz ve Tudor bin kişiye bedelsriniz. Geçtiğimiz sezon Karabükspor’u yarı yolda bırakarak, para karşılığında tercih eden İgor Tudor’da Karabükspor’un ahı var. Onun iki yakası bir araya gelmez. Şimdi Galatasaray’ın rakipleri arasındaki puan farkının maç olduğunu size hatırlatşhmak istiyorum. Beşiktaş ile aranızda puan farkı üç… Başakşehir bu haftaki maçını alırsa liderlik koltuğuna oturacak, haberimiz ola… Atalarımız ne demiş, balık baştan kokar…”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here