Türk Telekom Prime ile ‘Kapadokya Boostcamp’ için geri sayım başladı 

Türk Telekom Prime ana sponsorluğunda düzenlenen ‘Kapadokya Boostcamp bisikletseverlerle buluşuyor. Bu yıl 6-9 Ekim tarihlerinde düzenlenecek etkinlik kapsamında;Türkiye’de ilk kez açılacak asfaltsız yollarda gerçekleşen gravel bisiklet rotası ile bisikletseverler heyecanlı bir sürüş deneyimi yaşayacak.  Sporcular ayrıca bölgenin eşsiz doğasında Erciyes Dağı’na tırmanarak Kraliçe Etabı’nı tamamlayacak. 

Türk Telekom’un ayrıcalıklı hizmetler sunan markası Türk Telekom Prime desteğiyle düzenlenen ‘Kapadokya Boostcamp dünya çapında bisiklet tutkunlarını bir araya getiriyor. Birçok ülkeden katılımın gerçekleşeceği kamp, 6-9 Ekim tarihlerinde Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı (TGA)’nın katkılarıyla Kapadokya bölgesinin eşsiz doğasında gerçekleşecek. 

Tanınmış sporcular Kapadokya Boostcamp’te

Türk Telekom Prime’ın sponsorluğunu üstlendiği Kapadokya Boostcamp’e dünyanın önde gelen bisiklet yarışçıları katılım gösterecek. İngiliz Triatlon Federasyonu L2 Antrenörü Luke Mathews, İtalyan influencer ve blok yazarı Ginevra Gargantini, pek çok şampiyonluk ve ‘Sarı Mayo’ sahibi Alberto Elli, dünyaca ünlü emekli profesyonel Alman bisiklet sporcusu Christoph Fingsten ve dünya gravel rotalarını keşfederek yayınlayan “Fatpigeon” ekibininüyelerinden Loek Luijbregts da Boostcamp’te bulunacak.

Türkiye’nin ilk gravel bisiklet rotası açılacak

Kapadokya Boostcamp kapsamında, Türkiye’de ilk kez gravelbisiklet rotası açılacak. Asfaltsız yollarda gerçekleştirilen gravelbisiklet rotasında sporcuları nefes kesen bir yarış beklerken, bisikletseverler kamp süresince peri bacaları arasında sürüş deneyimi ve Kızıl Vadi’nin meşhur gün batımını izleme şansına sahip olacak. Kapadokya Boostcamp, bölgenin doğal güzellikleri arasında Erciyes Dağı’na tırmanarak yapılacak ‘Kraliçe Etabı’ ile son bulacak.

Önceki İçerikTürk spor basınının gurur günü. Murat Ağca, AIPS Europe genel sekreterliğine seçildi
Sonraki İçerikAIPS’te Türk damgası! Esat Yılmaer ve Murat Ağca önemli görevlere seçildi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz