KATAMARAN SAHİPLERİ LAGOON RALLY’DE BİRARAYA GELDİ…

Tezmarin tarafından düzenlenen Türkiye’nin en büyük Katamaran Rallisi ’’LAGOON RALLY-2’’ 8-9-10 Ağustos tarihlerinde Bodrum’da gerçekleşti.

 

Tezmarin tarafından geçtiğimiz yıl ilki düzenlenen ve Lagoon ailesi üyelerini ortak bir rotada ve çeşitli etkinliklerde bir araya getiren, Türkiye’nin en büyük katamaran rallisi Lagoon Rally sona erdi. 8-9-10 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşen etkinliğe 8 adet katamaran ve 50 kişi katıldı.

Katılımcılara  hoş anılar ve yeni dostluklar kazandıran rallinin ilk rotası, 8 Ağustos Çarşamba günü, Nikki Beach Bodrum Restaurant & Beach Club oldu.

Lagoon Rally-2 katılımcıları, Torba bölgesi sahilinde yer alan Nikki Beach Bodrum Restaurant & Beach Club’da Ege’nin turkuaz sularında buluşmasının ardından happy hour, akşam yemeği ve eğlenceli aktivitelere katıldılar. 9 Ağustos Perşembe günü Lagoon tutkunları 16 millik keyifli rotanın ardından, Bodrum’un en özel ve Ege kıyılarının değerli yaşam projelerinden biri olan Kaplankaya’da demirledi. Ege’nin berrak suları ve kendine özgü doğasıyla Kaplankaya benzersiz bir ev sahipliği yaparken, akşam yemeğinde Maya Azucena’nın sahne performansı ile Lagoon tutkunları unutulmaz bir gece yaşadılar.

Güneş, eğlence, gün batımı ve yelkenle geçen üç günde katılımcılar, yeni yerler keşfederken aynı zamanda Lagoon ailesinin diğer üyeleri ile tanışma, sohbet etme imkanı buldular.

Sadece Lagoon sahiplerine özel olan etkinlik; Nikki Beach Bodrum Restaurant & Beach Club, Kaplankaya ve MotorBoat&Yachting Türkiyedestekleriyle gerçekleşti.

 

Tezmarin hakkında:

Tezman Holding A.Ş. tarafından 1996 yılında kurulan Tezmarin, bugün Türkiye’nin en büyük yat distribütörü konumundadır. Profesyonel denizcilerden oluşan deneyimli ekibiyle, Türkiye’nin sahilleri boyunca müşterilerine rakipsiz satış sonrası hizmeti sunmaktadır. Tezmarin, 130 yılı aşkın geçmişiyle yat üretimi konusunda dünya lideri Groupe Beneteau’nun ürünlerini pazarlamaktadır. 2008 yılında dünya çapında 500’e yakın Beneteau distribütörü arasında birinci olan Tezmarin, 2017 yılına kadar her yıl bu ünvanını korumaktadır.

Dünyanın en prestijli markalarının ürettiği, standart teknelerden özel üretim yatlara kadar çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Tezmarin aynı zamanda Beneteau grubuna ait CNB, Lagoon Catamaran, Monte Carlo Yachts, FourWinns, Wellcraft, Glastron ve Pirelli Boats gibi dünya markalarının da temsil etmektedir.

Nikki Beach Worldwide Hakkında:

Girişimci Jack Penrod müzik, yemek, eğlence, moda, film ve sanat unsurlarını bir araya getirerek ilk lüks plaj kulübü konsepti Nikki Beach’i 1998’de dünyaya tanıttı. Günümüzde Nikki Beach konsepti uluslararası sınırları aşarak çok yönlü, lüks yaşam tarzı ve konaklama markası haline gelmiş; bünyesinde Plajlar Grubu Bölümü; Oteller ve Resortlar Grubu; Life Style Grubu; Özel Etkinlikler Grubu ve Nikki Cares adında kar amacı gütmeyen hayır kurumu grubunu barındıran küresel ve çok yönlü bir yaşam tarzı ve ağırlama markası haline gelmiştir.

Nikki Beach’in bulunduğu lokasyonlar: Miami Beach, Florida, ABD; Saint Tropez, Fransa; Saint Barth, Karayipler; Marbella, İspanya; Koh Samui, Tayland; Mallorca, İspanya; Ibiza, İspanya; Porto Heli, Yunanistan; Monte Carlo, Monaco; Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri; Bodrum, Türkiye; Versilia, İtalya; Barbados, Karayipler’de ve Costa Smeralda, İtalya’da 2018 yazında açılıyor. Nikki Beach, Uluslararası Cannes Film Festivali boyunca pop up olarak hizmet vermiştir. Oteller ve Resortlar Grubu’nun; Koh Samui, Tayland; Porto Heli, Yunanistan; Bodrum, Türkiye ve Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri’nde otelleri bulunmaktadır.

Daha fazla bilgi için:  www.nikkibeach.com/bodrum or www.nikkibeachhotels.com

Facebook: www.facebook.com/nikkibeachbodrum

Instagram: @nikkibeachbodrum

 

Kaplankaya Hakkında:

Capital Partners tarafından 2006 yılında bir kıyı geliştirme projeyi olarak yola çıkılan Kaplankaya projesi, bugün Türkiye’nin güneybatı Ege kıyısının en önemli yaşam projelerinden biri haline geldi. Ege’nin berrak suları, bölgenin tarihi ve doğal güzelliklerinin modern mimariyle buluştuğu Kaplankaya projesi, Bodrum-Didim arasında yaklaşık 5 milyon metrekarelik bir alana yayılıyor. Doğayla iç içe bir proje olan Kaplankaya, her biri kendi plajına sahip olan 6 kilometrelik sahil şeridinde 7 koy boyunca uzanıyor. Çevresel ve sosyo-ekonomik sürdürülebilirliğe bağlı kalınarak hayata geçirilen Kaplankaya, dünyanın önde gelen mimari ofislerinden Wimberly Allison Tong & Goo (WATG) tarafından planlandı. Kaplankaya projesi içersinde de Office Of Architecture in Barcelona (OAB) tarafından özenle tasarlanmış Six Senses otel  ve villaları bulunmaktadır. Milas-Bodrum Uluslararası Havalimanı’ndan kara yoluyla 45, deniz yoluyla 30, helikopterle 10 dakikalık bir yolculuk yaparak Kaplankaya’ya ulaşmak mümkün.

Daha fazla bilgi için:  www.kaplankaya.com

Facebook: www.facebook.com/kaplankayaturkey

Instagram: @kaplankaya_turkey

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here