Radyospor programcısı ve spor spikeri Emrah Karalinç, müziğe olan ilgisi sebebiyle son dönemlerde popülerliği artan Rap müziğe de adım atma kararı aldı.

Uzun yıllardır rap müzik dinleyicisi olan ve Radyospor’da Sporun Notaları adındaki programda birbirinden ünlü müzik insanlarını konuk eden Karalinç, Yeşilçam adlı bir şarkı ile müzik dünyasına da ‘merhaba’ demiş oldu.

Yeşilçam şarkısının söz ve müziği kendisine ait olan Karalinç, DJ Hakan Hakan Kalender ve ünlü isimlerin aranjörlüğünü yapan Eren Duranoğlu ile yaptığı çalışmayla birlikte şarkıyı dinleyicilerle buluşturdu.

Karalinç, rap müziğe olan ilgisiyle alakalı olarak ise Futbol Medya’nın sorularını yanıtladı. Karalinç, “Rap, aslında uzun yıllardır hayatımda. Şarkı sözü yazarlığı konusunda usta isimlerle çalışmalar yapma fırsatı buldum. Şu anda milyonlarca insanın dinlediği birçok ünlü rap sanatçılarıyla da dostluklarım var. Yeşilçam adlı şarkıyı ise kısa bir süre önce yaptık. Hem eğlendiren hem de biraz bizleri düşünmeye sevk eden bir şarkı olduğunu düşünüyorum. Sonraki dönemlerde bazı MC’lerle de ortak projeler düşünüyoruz. Spor ve müzik her zaman hayatımda olmaya devam edecek” dedi.

Karalinç, Radyospor’da Sporun Notaları programında, Gökhan Tepe, Murat Başaran, Aşkın Tuna, Burçin Büke, Soner Olgun ve birçok ünlü ismi konuk etmiş, sporla müziği birleştiren bir programa imza atmıştı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here