PlayStation Futbol Turnuvası Başlıyor!

Vadistanbul’da Çifte Final Heyecanı Yaşanıyor

13-14-15 Temmuz 2018 tarihlerinde Vadistanbul’da PlayStation Futbol Turnuvası düzenlenecek. 3 gün sürecek turnuvanın şampiyonuna büyük ödül var. Unutulmaz maçların spikeri Sabri Ugan da final günü Vadistanbul’da olacak ve söyleşi gerçekleştirecek

Vadistanbul’da 13 Temmuz’da başlayacak PlayStation Futbol turnuvasına 12-35 yaş arası herkes katılabilir. Katılımı kontenjanla sınırlı olan turnuvaya kayıtlar Vadistanbul’da zemin katta bulunan etkinlik alanında saat 11.00’de başlayacak. 3 gün sürecek turnuvanın ilk iki gününde galip gelen katılımcılar 15 Temmuz Pazar günü finale katılacak. Turnuva 1.’si 1000 TL değerinde, 2.’si 750 TL değerinde, 3.’sü 500TL değerinde Teknosa’dan alışveriş çeki kazanacak. Detaylar www.vadistanbulavm.com’da.

Ünlü spiker Sabri Ugan turnuvanın konuğu

Etkinliğin sürpriz ismi, en önemli futbol maçlarından tanıdığımız başarılı futbol spikeri Sabri Ugan olacak. Final günü Vadistanbul’un konuğu olacak Sabri Ugan turnuva şampiyonuna ve dereceye girenlere törenle ödüllerini takdim edecek. Ödül töreninden sonra Ugan, Türkiye’nin katıldığı finaller ve önemli müsabakalar hakkında söyleşi gerçekleştirecek ve sevenleriyle fotoğraf çektirecek. Saat 18.00’deVadistanbul’da yayınlanacak “Büyük Final” maçı da Sabri Ugan’la birlikte izlenecek.

Etkinlik Programı:

13 Temmuz PlayStation Müsabakaları (11.00-22.00)

14 Temmuz PlayStation Müsabakaları (11.00-22.00)

15 Temmuz 14.00 PlayStation Final Müsabakaları

17.00 Ödül Töreni

18.00 Sabri Ugan İle Büyük Finali İzliyoruz.

VADİSTANBUL Hakkında:

İnşaat sektörünün öncü markalarından Artaş Grup ve İnvest Grup tarafından, Evyap’ın Ayazağa’daki arazisi üzerinde konumlanan ve megamall kategorisinde yer alan Vadistanbul AVM, kurulduğu 103.000 m2 alan ile dünyanın en gözde markalarını, İstanbul’un en beğenilen lezzet mekanlarını benzersiz bir doğa manzarasında buluşturmasının yanı sıra, 760 metre uzunluğunda alışveriş caddesine de sahip. Vadistanbul AVM, özenle planlanmış toplam 20.000m2’lik yemyeşil peyzaj alanı içerisinde yer alan; ses, ışık ve suyun muhteşem uyumuna sahne olan gösteri havuzu ile misafirlerine unutulmaz sürprizler yaşatırken, teknolojinin son olanaklarıyla donatılmış sinema kompleksi ve eğlence parkı da alışveriş keyfine hayatın en güzel renklerini taşıyor. Ulaşım olanaklarıyla da fark yaratan Vadistanbul AVM’ye TEM bağlantı yollarıyla ve Havaray yoluyla kolayca erişilebiliyor. Türkiye’de bir ilk ve tek olan, 15 milyon Euro’luk özel sektör yatırımıyla hayata geçirilen Havaray ile Seyrantepe metrosundan sadece üç dakikada doğrudan Vadistanbul AVM içine, foodcourt’a ulaşmak mümkün.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here