VODAFONE PARK’IN HESAPLARINI ANNELER GÜNÜ’NDE “STAT ABİ” YERİNE “STAT ANA” YÖNETTİ

Türkiye’nin ilk akıllı stadyumu Vodafone Park, bu yıl da Anneler Günü’nü coşkuyla kutladı. Anneler Günü için #StatAna etiketiyle esprili bir sosyal medya kampanyası hazırlayan Vodafone Park’ın Twitter, Facebook ve Instagram hesaplarını 13 Mayıs’ta yıllardır bu hesapları yöneten “Stat Abi” yerine “Stat Ana” yönetti.

 

Beşiktaş JK ile Türk spor tarihinin en büyük sponsorluk anlaşmasına imza atan Vodafone, Türkiye’nin ilk akıllı stadyumu Vodafone Park için hazırladığı eğlenceli sosyal medya kampanyalarına bir yenisini ekledi. Anneler Günü’ne özel olarak hazırlanan kampanya kapsamında, Vodafone Park’ın sosyal medya hesaplarını 13 Mayıs’ta yıllardır bu hesapları yöneten “Stat Abi” yerine “Stat Ana” yönetti.

 

Anneler Günü boyunca tüm post’ları giren “Stat Ana”, gelen mesajlara da anne diliyle yanıt vererek Vodafone Park’ın sosyal medya takipçilerine sıradışı bir gün yaşattı. Vodafone Park’ın Twitter, Facebook ve Instagram hesaplarından #StatAna etiketiyle yayınlanan post’lar ve fotoğraflar büyük ilgi görürken, birbirinden renkli sohbetlere de malzeme oldu.

 

Vodafone Park’ın sosyal medya hesaplarına girilen post’lardan bazıları şöyle:

  • UYANIN YAVRULARIM! Ben #StatAna. Bugün #BeşiktaşınMaçıVar.
    Ve bugün #AnnelerGünü’nde evlatlarımla beraberiz.
  • Yeni fotomuz nası olmuş ben ördüm
  • Alıcaz bu maçı alıcaz merak etmeyin. Devre arasında çay yapıyorum içeriz dimi?
  • Bizim çocuklar çok koştular hasta olmasalar bari
  • En güzel #AnnelerGünü hediyesi Beşiktaşımızın galibiyeti

Vodafone Medya Merkezi: http://medyamerkezi.vodafone.com.tr

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here