Wesley Sneijder’in menajeri Guido Albers, Hollandalı yıldızın Galatasaray’daki geleceğiyle ilgili Ajansspor’a çok özel açıklamalar yaptı: “Wesley tatili bittikten sonra gelip, takıma katılacak.”

EK İZİN SÖZ KONUSU DEĞİL
Ajansspor’da Özgür Sancar’ın sorularını yanıtlayan Albers, “Wesley’nin 1 yıl daha kontratı var. Her zaman söylediğimiz gibi Galatasaray’dan ayrılmayı düşünmüyor. Ek izin istediği iddiaları doğru değil. Milli maç oynadı. Bundan dolayı kendisi için belirlenen bir izin süresi vardı. 15 gün. İzni bittiğinde gelip, çalışmalara başlayacak. Ek izin istemesi söz konusu değil” dedi.

TRANSFER ARAYIŞIMIZ YOK. ÖZBEK’LE HER AY KONUŞUYORUZ
Tecrübeli orta saha için takım arayışı içerisinde olmadıklarını dile getiren Albers, “Ben ne Çin ne ABD ne de başka bir ülkeden Wesly için teklif aldım. Böyle bir arayışımız da yok. Wesly’nin takımı Galatasaray, kalmak istiyor. Başkan Dursun Özbek’le her ay en az bir kere konuşuyorum. Onun açısından da bir sorun yok. 1 yıl daha sözleşmemiz var. Ve Wesly daha önceden kararlaştırılmış izin süresi bittiğinde gelip, takım çalışmalarına katılacak. Şu anda tatilde. Eğer bir kulüp onu transfer etmek istiyorsa, önce Galatasaray’la konuşmaları gerekir. Galatasaray’a bağlı her şey; onlar teklifi değerlendirme kararı alırlarsa, bu durumda fikrimizi söyleriz” ifadelerini kullandı.

ÖZBEK VE TUDOR’LA SORUN VAR MI?
Sneijder’in başkan Özbek ve Tudor’la ilgili düşüncelerinin ne olduğu yönündeki soruya ise Hollandalı menajer, “Başkan ‘Wesley’i seviyor mu?’ bu soruya cevap veremem. Biz profesyonel bir iş yapıyoruz. Duygulardan çok profesyonel sınırlar içerisindeki anlaşmalara bakıyoruz. Burada önemli olan kulüple 1yıl daha anlaşmamızın olduğu gerçeğidir. Ayrıca Wesley’nin Tudor’la hiçbir sorunu yok. Tudor onu seviyor mu bilemem. Ama Wesley bir futbolcu – teknik direktör ilişkisi çerçevesinde hareket ediyor. Teknik direktörle problem yaşadığı ya da ona karşı hareket ettiği iddiası doğru değil. Wesley işini yapıyor; bu sezon Galatasaray’ın hem Avrupa’da hem de ligdeki kupa mücadelesi adına elinden gelenin fazlasını yapmak istiyor. Galatasaray, Avrupa’da kupa kazanmak isteyen bir takım. Wesley’i de tıpkı bir Galatasaray taraftarı gibi bunun gerçekleşmesini istiyor” dedi.

Önceki İçerikPereira Fenerbahçe’den servet istedi
Sonraki İçerikSneijder’e red!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz