Duygun Yarsuvat, F.Bahçe Başkanı’nın sağduyusuna karşılık verdi.

KADIKÖY’e mutlaka gideceğim.” Bu sözler, salı günü Yeditepe Üniversitesi’nde öğrencilerine verdiği ders sırasında fenalaşan ve dün taburcu edilen Galatasaray Kulübü Başkanı Duygun Yarsuvat’a ait… Hafta sonu Şükrü Saracoğlu Stadı’nda oynanacak olan derbiye gideceğini deklare eden Duygun Yarsuvat, dün gece hastaneden çıkmış olsa da bu konuda bir hayli kararlı…
Aşırı yorgunluk ve şeker hastalığı sebebiyle hastaneye kaldırılan ancak testleri temiz çıkınca dün taburcu olan Yarsuvat, önceki gün odasında izlediği F.Bahçe-G.Saray kadınbasketbol maçı sonrasında kendisini ziyaret eden camianın önemli isimlerine çarpıcı ifadeler kullandı.

‘FAIR PLAY VE DOSTLUK ÖNE ÇIKMALI’

BAŞKAN Duygun Yarsuvat dün hastaneden evine gönderildi. Galatasaray Kulübü Başkanı özellikle kadınlar basketbol maçındaki fair play görüntüsünü takdir edip, hastanede ziyaretine gelen camianın önemli isimlerine, “Kadıköy’e gideceğim” dedi. Başkan Duygun Yarsuvat, “Artık bu ortam değişmeli. Ezeli rakip olarak birbirimizin stadına gitmeliyiz. Basketbol maçında ne kadar güzel görüntüler oluştu. Sporcular birbirine sarıldı. Artık fair play ve dostluğun öne çıkması gerekli” ifadelerini kullandı.
Yarsuvat ayrıca, “Aziz Yıldırım da basketbol maçında G.Saray’a edilen küfüre karşı tepkisini ortaya koydu. Bu rekabetin dostça yaşanması gerekli. Bu yüzden Kadıköy’e gitmeliyim” diye konuştu.

HAMZAOĞLU iLE TELEFONDA GÖRÜŞTÜ

GALATASARAY yönetim kurulu üyeleri ve teknik adamları ile telefonda görüşen başkan Duygun Yarsuvat kurmaylarından hastaneye gelmemelerini istedi. Sarı kırmızılı kulübün başkanı Yarsuvat, “Türk Telekom Arena’da görüşürüz” dedi. Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu ile de telefonda bir görüşme gerçekleştiren başkan Duygun Yarsuvat, başarılı teknik adamdan Fenerbahçe derbisi öncesinde sarı kırmızılı takım hakkında bilgi aldı. (hürriyet)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here