Fenerbahçe’nin 1-0 kazandığı Beşiktaş derbisinin ardından sarı lacivertlilerin genel sekreteri Mahmut Uslu, G.Saray’ın 2-0 geriden gelip 3-2 kazandığı Kasımpaşa maçına gönderme yapmıştı. “Şaibe var, ikinci yarıya geç çıkmalar var” diyen Uslu’ya yanıt Galatasaray 2. Başkanı Hamdi Yasaman’dan geldi.

“HAKEM RIZKINI EVİNE GÖTÜREMİYOR”

Yasaman şunları söyledi: Şike dolayısı ile hâlen yargılanıyor. Dava sürüyor. Bunun etkisinden kurtulamamışlar. ‘Bizi tutmayan hakem buraya giremez’ dediler. Adam dinlendiriliyor, hakem evine rızık götüremiyor. O baskıyla F.Bahçe’ye tarafsız yönetim gösteremiyor.

“BANA GÖRE KURAL HATASI VAR”

Sahada formanı çıkarırsan bunun cezası sarı karttır. Bir oyuncunun o kadar maçı durdurma hakkı yok. Adam dışarı çıkıyor, kaldırıp içeri atıyorlar. Neredeyse ilk yarı 10 dakika oyun duruyor. Oyuncu girip çıkarken futbolcu hakemden izin alır. Bana göre burada kural hatası yapılmıştır.

“EMRE EFELENİYOR, KULÜBÜ BİR ŞEY YAPMIYOR”

Hakem tüm yaşananlara seyirci oldu. Emre’nin efelenerek sahanın öbür tarafından Bilic’in üzerine yürümesi, dayılanması kabul edilebilir bir şey değil. Hakem buna da seyirci kaldı. Fenerbahçe’ye bir şey yapamıyorlar.

“FENERBAHÇE BU TAKTİĞİ HEP UYGULUYOR”

Fenerbahçe bu hakem hatalarını kapatmak için Galatasaray’a saldırıyor. Çünkü kazandıkları maçın ardından hakem hatalarının konuşulmaması adına hamle yapıyorlar. Mahmut Uslu, asılsız, afaki ithamlarda bulunuyor. Kasımpaşa maçında herhangi bir şey olmadığı gibi tüm dikkatleri buraya yöneltip, G.Saray’ı lekelemeye çalışıyorlar. Bu yıllardır F.Bahçe’nin getirdiği ve yıllardır süren bir taktik… (hürriyet)

Önceki İçerikGökhan- Hakan yan yana idmanda. İsyan bayrağı çeken Ömer’e ise kulübünden destek geldi…
Sonraki İçerik“Emenike’nin oyundan çıkarılması talimatını Aziz Yıldırım telefonla verdi”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz