Galatasaray İkinci Başkanı, F.Bahçeli futbolcuya tepki gösterdi: “Bir fincan kahvenin bile 40 yıl hatırı var. Biz Emre’ye çok ekmek yedirdik. 100-200 yıl Emre’de hatırımızın olması, bize şükran duyması gerek. Ama doğru yapmıyor, hep şiddeti körüklüyor”

G.Saray 2. Başkanı Hamdi Yasaman’dan Emre çıkışı… Derbi maçtan sonra Emre’nin saha ortasında G.Saray aleyhine yaptığı tezahürata tepki gösteren Yasaman şunları söyledi: “Bu tip hareketler şiddeti körüklüyor. Derbiyi kazandığınızda rakibinizle alay edebilirsiniz ama kırıcı olmamak lazım. Emre’yi camiamız etik bulmuyor. 2005’teki Türkiye-İsviçre maçında çıkan olay dolayısıyla CAS’ta Emre’nin avukatlığını yapmıştım.

BAŞKANLIK SEÇİMİNDE BİZANS OYUNLARI!..
Emre Galatasaray altyapısında yetişti, meşhur oldu. Bir kahvenin kırk yıl hatırı var. Biz Emre’ye çok ekmek yedirdik. Herhalde 100-200 yıl Emre’de hatırımızın olması lazım. Ama o doğru yapmıyor. Yalnız bize değil herkese antipatik geliyor. O yüzden zaten diğer stat ve diğer şehirlerde de top ayağına geldiğinde yuhalanıyor.”Derbide Melo’yu çok aradıklarını söyleyen Yasaman, başkan adaylığı içinse “Kulis yapmak lazım. Vaktim yok. Bizans oyunları da var”dedi. (sabah)

Önceki İçerikDemba Ba’dan ilginç benzetme: Brugge 2.Lig takımı gibi…
Sonraki İçerikKasımpaşa’da Şota bıraktı. Peki yerine kim geliyor?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz