Yetik: “Şimdi fedakarlık zamanı”

Yeşilova Esnaf Spor Kulübü’ne Küçükçekmece Belediyesi tarafından Spor Kompleksi yapımı ile ilgili protokol imzalarının atılmasından sonra Yeşilova Esnafspor Başkan Vekili Salih Yetik kulübün içinde bulunduğu ekonomik sorunların aşılması gerektiğini söyledi.

Küçükçekmece Yeşilova Esnaf Spor Kompleksi 2018 Mart ayında tamamlanarak hizmete girmesinin planlandığını bu süreçte Futbol takımlarının bu süreçte mağdur olacağını aynı zamanda ekonomik sıkıntılarda yaşayacaklarını bu zor zamanlarda herkesin fedakârlık yapması gerektiğini eleştirici değil yapıcı olmaya gayret gösterilmesini ve fedakârlık zamanı olduğunu herkesin saygı göstermesini istiyoruz.


Yeşilova Esnafspor Kulübü, son yıllarda hiç olmadığı kadar zorlu bir süreçten geçiyor. Özellikle ekonomik anlamda gücü azalmış, ekonomik gücü yeniden kazanmak zorunda olduklarını belirten Başkan Vekili Salih Yetik , “Ekonomik gücümüzü yeniden kazanarak, yeni ve modern yapılarla, kulübümüzün armasını gururla taşıyacak sporcular yetiştirecek bir Yeşilova Esnafspor Kulübü yaratmak için başkanımız Ahmet Ulaş ve yönetici arkadaşlarımızı çalışıyoruz.
Artık Yeşilova Esnafspor taraftarının değil, yönetimin feda zamanının geldiğini belirten Salih Yetik, Yeşilova Esnafspor, Küçükçekmece’de ve Türkiye’de başaralı olacak bir mali yapıda kavuşturulacak. Artık yönetim kurulunun değil taraftarın fedakârlık zamanı gelmiştir” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here