Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Adana Demirspor,  geçtiğimiz yıl temmuz ayında sportif direktör olarak göreve getirdiği Tanju Çolak ile 3 ay sonra yollarını ayırmıştı.

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, daha sonra da Çolak’ın yerine Yılmaz Vural’ı getirmişti. Ancak Vural da istenileni veremeyince onunla da yollar ayrılmıştı.

Aylar sonra ortaya çıkan bir video ortalığı karıştırdı, halef- selefi karşı karşıya getirdi.

Videoda Yılmaz Vural’ın Adana Demirspor’da görev yaptığı sürede taraftarlar ile antrenman esnasında yaptığı sohbet yer alıyor ve bu sohbette Tanju Çolak ile ilgili şaşırtıcı açıklamalarda bulunduğu görülüyor.

Vural, taraftara dert yanarken, “Tanju Çolak, Pote’nin her ay aldığı 40 bin Euro’dan 5 bin Euro’yu kendisine alıyormuş. O***u çocuğu, hırsız. Sezon başında gelecektim o var diye gelmedim. Sana takım emanet ediyorlar a* çocuğu, hırsızlık yapma” gibi ağır ifadeler kullanıyor.

Vural, Tanju Çolak’ın transferlerden komisyon aldığını da iddia ediyor.

YILMAZ VURAL’DAN AÇIKLAMA GELDİ

Sosyal medyaya düşen görüntülerde Tanju Çolak hakkında açıklamalarda bulunduğu iddia edilen Yılmaz Vural, konuyla ilgili açıklama yaptı.

Konunun Tanju Çolak’la ilgili olmadığını belirten Yılmaz, “Tanju’yla dostluğumuz bakidir” diyerek açıklama yaptı. Tanju Çolak’la konuyu konuştuğunu belirten Vural, “Nasıl ve ne şekilde çekildiğini bilmediğim görüntülerde Tanju Çolak’ı kastederek küfür ve hakaret ettiğim, iftira attığım iddia edilmiş ise de bu haberler veriliş şekli ile yanlış, düzmece ve kurmacadır. Tanju Çolak ile şahsımı karşı karşıya getirmeye uğraşanlar başaramayacaklardır. Yine de yanlış anlamalara yol açan bu haberden dolayı olayın akabinde telefon ile irtibatlı kendisinden özür diledim. Dostluğum bakidir” ifadelerini kullandı.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here