Yücespor’un düzenlediği Şöhretler Futbol Turnuvası’nda Yücespor şampiyon oldu. Duayen gazeteci Fehmi Özgüler, finali yazdı:

Zuhuratbaba Şöhretler Futbol Turnuvası’nda Çamoluk’u seri penaltı atışları sonunda 7-6 yenen Yücespor şampiyon oldu. Çamoluk 2. Osmaniye ise 3. oldu. Yaklaşık bin kişinin izlediği karşılaşmanın normal süresi 2-2 sona erdi. Yücespor’un gollerini Gökhan, Çamoluk’un gollerini ise Papen Mustafa attı.
Şampiyon Yücespor’a kupasını, Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Onursal Başkanı Hüdaverdi Talay, Çamoluk’a ikincilik Kupasının Fehmi Özgüler, Osmaniye’ye üçüncülük Kupası’nı Yücespor Başkanı Ender Doğru verdi. Bu arada Suat Veziroğlu ve Karaali Medya’ya da şükran plaketi sunuldu.
Karşılaşmadan biraz söz etmemiz gerekir. Her iki takımın ortaya koyduğu performanstan dolayı seyirciler uzun süre alkışladı. Normal süresi 2-2 biten maçın skorunu ve şampiyonunu seri penaltı atışları sonunda belirledi. Yücespor ilk 5 penaltıyı gole çevirdi. Çamoluk’tan Sami Emre’nin penaltısını kurtaran kaleci Adem, Yücespor’un şampiyon olmasını sağladı. Karşılaşma sonunda her iki takım oyuncuları birbirlerine sarılarak tebrik ettiler. Böyle güzel turnuvayı izlemekten herkes gibi bende büyük keyif aldığımı söyleyebilirim. Başkan Ender Doğru ve yönetim kurulunu kutluyorum.

Önceki İçerikSpor basınının değerlendirme sorunu… Erdoğan Arıpınar, Avrupa Üniversite Oyunları’nın ardından yazdı…
Sonraki İçerikBitmeden biten maç! Bülent Tuncay, Kasımpaşa- Fenerbahçe maçını yazdı: Arda Güler’den Jesus’a mesaj var

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz