Spor basınının usta kalemi Aybars Hünalp, Çalakalem köşesinde kendine has üslubuyla medyanın önemli isimlerini kaleme aldı:

Yüksel Aytuğ’un hayatı roman

Sabah gazetesinin ünlü TV eleştirmeni Yüksel Aytuğ’un kitabı Hayatım Roman’ı bir çırpıda okudum. Omuz omuza GÜNEŞ Gazetesi’nde spor muhabirliği yapmıştık. Hayat ikimizi farklı yerlere attı. Pırıl pırıl bir kişiliği olan Yüksel Aytuğ’un Turkuvaz Kitap’dan çıkan eseri içinde benim de yer aldığım pek çok anıyı tekrar hafızama düşürdü. Alkışlarımızı Yüksel Aytuğ’a gönderiyoruz. Tabii hemen ekleyeyim, kendisini D Smart ekranlarında da konuk etmenin keyfini yaşadık, hasbihal ettik.

Güle Güle Mehmet Barlas 

Mehmet Barlas ustamız ile GÜNEŞ Gazetesi’nde çalışmıştım. Genel Yayın yönetmenimizdi. Yanında çok şey öğrendim. Gazeteciliğe bakış açısı dışında günlük yazıları ile yıllarca konuyu aydınlatmaya çalıştı. Allah rahmet eylesin, nur içinde yatsın inşallah.

Tebrikleri Galatasaray

Galatasaray, Okan Buruk yönetiminde mutlu sona ulaştı. Tam bir kupa uzmanı olan Okan Buruk Süper Lig tarihinde 7 kez oyuncu, 2 kez de Teknik Direktör olarak mutlu sona ulaştı. Herkese nasip olmaz. Okan hoca yabancıların Türkiye’de başarılı olamadığı gerçeğini de pekiştirdi. Alkışlarımızı Okan Hoca’ya, yardımcılarına, tüm oyunculara başta başkan Dursun Özbek ve Erden Timur ile Metin Öztürk ile tüm yönetime  gönderiyoruz.

Önceki İçerikManchester derbisi, FA Cup Finali Tivibu’da
Sonraki İçerikSpor Hukukçusu Doç.Dr.Ümit Orhan, Beşiktaş’ın UEFA’ya olan başvurusunun sonucunu açıkladı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz