Spor basınının duayen ismi  Fehmi Özgüler, Kahraman Bapçum için TSYD’de düzenlenen  anma toplantısına katıldı ve izlenimlerini yazdı:

TSYD, geçtiğimiz günlerde Hakkın Rahmetine kavuşan Duayen Spor Yazarı Kahraman Bapçum’u anma töreni düzenledi.Törene, Bapçum’un ailesi yanısına,TSYD Genel Başkanı Oğuz Tongsir, Erdoğan Arıpınar, Atilla Gökçe, Eyüp Karadayı ve spor yazarları katıldı. Bu arada tören sonrasında TSYD Başkanı Oğuz Tongsir, Nezih Alkış, Eyüp Karadayı ve Fuat Ercan ile hatıra fotoğrafı çektirdik. Fuat Ercan için ayrı bir paragraf açmak istiyorum. Sabah Gazetesi’nden ayrıldıktan sonra, Milliyet Gazetesi ile yollarımızın ikinci kez birleşti.Fuat Ercan ile bir yıl beraber çalıştık.Çok güzel işler yaparak, yeniden piyasanın aranılan adamı oldum.

Sabah Gazetesi Spor Müdürü İbrahim Seten,bana çok iyi maaş,ikramiye ve seyahat teklif etmesine karşın önce kabul etmedim.Daha sonra yapılan ısrarlar üzerine yeniden Sabah Gazetesi’nin yolunu tuttum.İkinci kez gelişimde Sabah Gazetesi’nde çok güzel günler geçirdim. Benim gündeme gelmemi sağlayan Fuat Ercan’a geçte olsa teşekkür etmek istiyorum…Teşekkürler FUFİ… Ayrıca bu güzel fotoğrafları çekerek,bana ulaşmasını sağlayan TSYD’den Agah Kara kardeşime de teşekkür ediyorum…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here