A Spor’da yayımlanan “Spor Ajansı” adlı programda, sunucu Setenay Cankat ile Göktuğhan Argın arasında tartışma yaşandı. Tartışmanın öncesinde, Fenerbahçe – Galatasaray maçının konuşulduğu anlarda Sabah muhabiri Taner Karaman’ın kendisine saygısızlık yaptığını söyleyen Argın, Karaman’ın taraflı olduğunu belirtti.

“YAYINDAN RESMEN BENİ KOVMAN…”

Sunucu Cankat, Argın’ın bu sözleri üzerine, “Öyle bir şey olmuyor, bu programın formatı bu, ben on yıldır bu işi yapıyorum kimse bana işimi nasıl yapmam konusunda eğitim vermedi, meslek büyüklerim bu işin duayenleri sen hiç veremezsin. Bu formatı yapmak istemiyorsan bu programa gelmezsin” ifadelerini kullandı.

  • Cankat’ın, “Kimseyi germe, böyle bir gerginlik olacaksa bir daha bu programa çıkma, haddini aşma” sözleri üzerine Argın stüdyoyu terk etme kararı aldı. Argın, “yayından resmen beni kovman için de ayrıca teşekkür ediyorum” diyerek stüdyoyu terk ederken Cankat, “Ferahladı biraz stüdyo. Kameranın önünden geçmezsen yayındayız hâlâ” ifadelerini kullandı.

FENERBAHÇELİLERDEN TEPKİ

Fenerbahçe taraftarları, Göktuğhan Argın’ın yayından kovulmasına sosyal medyadan tepki gösterdi. Berat Albayrak’ın kardeşi Serhat Albayrak’ın başında bulunduğu Turkuvaz Medya Grubu’na ait A Spor’a daha önceden de stadyumda “A Spor dışarı” diyerek tepki gösteren Fenerbahçeliler, A Spor’da yaşananların son dönemde artan Fenerbahçe-Turkuvaz Medya gerilimiyle alakalı olduğunu savundu.

 A HABER HEDEF ALMIŞTI

Fenerbahçe taraftarı, Turkuvaz Medya’ya ve Damat Berat Albayrak’a tepkisini sürdürürken, Albayrak’ın kanalı A Haber, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’u, “Mesele futbol da değil melese başka” başlıklı haberiyle hedef almıştı.

Önceki İçerikGalatasaray’da yeni oluşum… ASY 1905 Derneği, çalışmalarını resmi olarak duyurdu
Sonraki İçerikMehmet Demirkol’dan Ali Koç eleştirisi: Enerjisi düşük. İşim gereği olmasa dinlemezdim. ‘Bizi şampiyon yapmayacaklar’a inanmış

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz