Acun Ilıcalı, Candaş Tolga Işık’ın programına katıldı: “Türkiye’deki hakem sorununu çözmek mi istiyorsunuz, VAR’a yabancı hakem koyacaksınız. Bir hata yapılsa bile insanlar hakemin kafasında tilkiler dönüyor diye düşünmeyecek, insani bir hata olduğunu bilecek. Biz bunu neden yapmıyoruz cidden anlamıyorum. Olimpiakos – Panathinaikos maçına gittim Danimarkalı hakem vardı, kimse de art niyet aramıyordu.
“Ben ağır Fenerbahçe’liyim. Diğer kulüplere saygı ve sevgim sonsuz. Futbol için bir gerilim hiçbir zaman yaşamadım.

“Ali Koç takım için çok fedakarlık yaptı. Bir insanın bir işe verdiği enerji önemlidir. En zor zamanda da elinden geleni yaptı şimdi de yapıyor. Bugün iyi gidiyor diye yarın iyi gidecek diye bir şey yok. Ben bunları gördüğüm için destekliyorum. Babamın hayrı için desteklemiyorum. Bir önceki başkan Aziz Yıldırım, Fenerbahçe için hapis yattı. Onun da çok büyük fedakarlığı oldu. O dönem Aziz Yıldırım’ı destekliyordum. Şimdi de Ali Koç’u destekliyorum. Kişilere değil makama karşı saygım var.

“Bu seneki takımı çok iyi buluyorum. Her şey iyi gittiği zaman dünyanın en iyi takımı olursun, kötü gittiğinde de dünyanın en kötü takımı olursun. Oyuncu satışlarının getirdiği ekonomik avantaj Fenerbahçe’de avantaja dönüştü. Fenerbahçe’nin yaptığı sistemi ben de İngiltere’de bunu yapmak istiyordum. Benim de hayalim buydu. Ali Koç, Fenerbahçe tarihinin en faydalı başkanı olmuştur. Bu anlattığımız oyuncuları bulup satabildiyse büyük bir başarı vardır burada. 80 milyon euroluk bir satış yapılmış. Bu Fenerbahçe’nin geleceği için de önemli.”

Önceki İçerikTürkiye- İtalya, EURO2032 organizasyonunu aldı! Büyükekşi: 100. Yılımızı Avrupa Futbol Şampiyonası ile taçlandırdık
Sonraki İçerikBurhaniye Karadağ Göçmenleri Derneği’nin açılışı Karadağ Büyükelçisi Kastratoviç’in katılımı ile yapıldı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz