** GELENEKSEL ANKA SPOR OKULLARI ÖDÜL TÖRENİ, NEFES KESEN ŞOVLAR EŞLİĞİNDE VOLKSWAGEN ARENA’DA GERÇEKLEŞTİ

** ANADOLU EFES HEYETİ, MİNİK BASKETBOLCULARIN PERFORMANSLARINI DİKKATLE İZLEDİ

 

İstanbul’un her iki yakasında toplam 11 lokasyonda binlerce sporcuya hizmet veren ANKA Spor Okulları, gelenekselleşen ödül törenini bu yıl da büyük bir organizasyonla gerçekleştirdi. Fenerbahçe Beko ile birlikte Euroleague’te Final-Four’da boy gösterecek olan Anadolu Efes’in spor okulları proje ortağı da olan İstanbul ANKA Spor Okulları’nın ödül töreni, pazar günü (12 Mayıs) Volkswagen Arena’da yapıldı.

ANADOLU EFES’TEN BÜYÜK KATILIM
Bini aşkın sporcu ve yaklaşık 3 bin velinin katılımıyla düzenlenen ve gazeteci Ahmet Konanç’ın sunduğu Büyük Ödül Törenine, Anadolu Efes camiasından katılım gerçekleşti. Anadolu Efes Spor Kulübü Genel Direktörü Alper Tunca Yılmaz, Altyapı Sorumlusu Erdal Bibo ve A Takım Oyuncusu Buğrahan Tuncer de salonda yer alarak minik sporculara destek oldu. Düzenlenen yarışmalardaki sporcu performansları, Anadolu Efes heyeti tarafından dikkatli takip edildi.

KARİZMA ŞOV NEFESLERİ KESTİ
Şölende ayrıca, Karizma Şov Grubu tarafından ‘smaç şov’ sunuldu. Yine All Star Yetenek Yarışması ve Şut Yarışması da ödül töreninin bir diğer parçası oldu.

ÇAYLAK DA ŞOV YAPTI

Anadolu Efes’in maskotu Çaylak da tüm enerjisiyle salonda şölen havası estirdi.

 

ANKA, 2009 YILINDAN BU YANA TÜRK SPORUNA ALTYAPI HİZMETİ VERİYOR
2009 yılında, çocuk ve gençlere sporu sevdirmek, etik değerlere saygılı ve ilkeli spor eğitimi sunmak ve geleceğin sporcu, antrenör, yöneticilerine iyi bir başlangıç oluşturmak amacıyla faaliyete başlayan İstanbul ANKA Spor Okulları, Avrupa ve Anadolu yakasında toplam 11 lokasyonda hizmet veriyor. Yaz ve kış olmak üzere; Basketbol, Cimnastik, Voleybol, Temel Beceri ve Koordinasyon branşlarında altyapıya dönük çalışmaların yapıldığı okullarda, minik sporcular lisans imkanı da buluyor. İlk yıldan itibaren spor okullarında yetiştirilen sporculara, kurulan kulüpler bünyesinde lisanslı sporcu olma imkanını sağlanıyor ve altyapı liglerinde mücadele etmelerine olanak veriliyor.
Kısa zamanda özellikle basketbol altyapısının önemli organizasyonlarından biri haline gelen ANKA Spor Okulları, bir süre önce Anadolu Efes ile proje ortağı da oldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here