Sunucu Ece Erken, televizyon programında davada tanık olan ancak adını vermek istemeyen ünlü bir ismin iddialarını ekrana taşıdı.

Takvim Gazetesi’nin yer verdiği olay iddiaya göre; “Berkay’ın eşi Özlem Ada Şahin, Emirgan’daki eğlence mekanında tuvalete giderken Arda’nın dirseği kendisine çarptı. Bunun üzerine “Nasıl vurursun sen bana?” diyerek tepki gösterdi.

Ardından Özlem Ada’nın eşi Berkay, Arda’nın olduğu masaya geldi. Futbolcunun omzuna dokunarak “Kaptan seninle bir konuşabilir miyiz?” dedi. Tam Arda’yı ensesinden tutarken yumruk yedi.

“ARDA’NIN BACAĞINA SIKACAKSINIZ”

Berkay, Arda’nın yumruğundan sonra dışarı çıkıp telefonla birilerini aradı ve “Bu mekanı tarayacaksınız, Arda’nın da bacağına sıkacaksınız” dedi. Arda da arkadaşları tarafından dışarı çıkarıldı.

Arda Turan, evde eşini titreyerek korkmuş gördü. Özlem Ada Şahin’in eşi Aslıhan Doğan’ı aradığını öğrenince çok sinirlendi ve silahını alıp hastaneye gitti.”

Geçtiğimiz hafta magazin gündemine bomba gibi düşen habere göre ise Arda Turan Berkay’ın eşini taciz etmiş ve ardından da Berkay’ın burnunu kırmıştı. Açılan kamu davasında Arda Turan için 12,5 yıl hapis isteniyor.

Önceki İçerikCaner Erkin’den Asena Atalay’a sürpriz dava!
Sonraki İçerikNTV’de tenkisat! 9 çalışanın işine son verildi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz