Yıldırım: Allah Galatasaray’ın durumuna düşürmesin

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın, Galatasaray’ın 1+1 yıl Avrupa’dan men talebiyle Finansal Fair Play Yargı Organı’na sevk edilmesi ile ilgili, ‘Ceza almamız için 40 takla attılar ama biz dimdik ayakta kaldık, Allah kimseyi Galatsaray’ın durumuna düşürmesin’ yorumunda bulunduğu iddia edildi.

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Sarı-Kırmızılı kulüp UEFA Finansal Fair Play kurallarını yerine getiremediği için Avrupa kupalarından 1+1 yıl men cezası alacağını açıklarken, bu şok gelişmeler hakkında Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın ne düşündüğü merak konusu oldu.

3 Temmuz sürecinde G.Saray yönetimi, “Bu ateş üfleyerek sönmez” tavrı ile Sarı-Lacivertli takımın küme düşürülmesi, Avrupa’dan men edilmesi düşüncesini dile getirdi. Fenerbahçe cephesi ise bu duruşu “Fırsatçılık” olarak niteledi. Hatta Başkan Yıldırım “G.Saray bizim dostumuz değil” açıklamasıyla gündemi uzun süre meşgul etti.

Galatasaray’ın 1+1 yıl Avrupa’dan men talebiyle Finansal Fair Play Yargı Organı’na sevk edilmesi üzerine Yıldırım’ın tepkisi, “Allah kimseyi Galatsaray’ın durumuna düşürmesin” oldu. 3 Temmuz sürecinde Sarı-Kırmızılı yöneticilerin takındığı tavra gönderme yapan Yıldırım, samimi dost sohbetlerinde “Bizim ceza almamız için 40 takla attılar ama biz 3 kez Avrupa Kupası’na gidemememize rağmen dimdik ayakta kaldık. Bakalım onlar bir-iki kez Avrupa’nın dışında kalırsa ne yapacaklar?” ifadelerini kullandı. (akşam)

Önceki İçerikPereira takımına kızdı: Ben taraftarın yerinde olsam…
Sonraki İçerikGalatasaray, “Futbol Para Ligi”nde 21. sıraya geriledi…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz