16 yıllık Lig TV markasını rafa kaldırıp adını beIN Sports olarak değiştiren yayıncı kuruluş, 2017’nin ilk flaş transferine de imza atmış ve Gökmen Özdemir’i kadrosuna katmıştı.

beIN Sports yönetimi tarafından haber müdürlüğüne getirilen Özdemir yeni yılla birlikte yeni yerinde işbaşı yapmış ve kendisine tahsis edilen masaya yerleşmişti. Ancak Gökmen Özdemir’in bir süredir şirkete gelmemesi ve “Hayırlı olsun” çiçekleri ile dolu olan masasını boş bırakması soru işaretlerine neden oldu.

Özdemir’in aktif göreve başlamaması ile ilgili de iddialar havada uçuşmaya başladı. Kulislerde konuşulan ise bu işe Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın çomak soktuğu şeklinde. Yıldırım’ın, Galatasaraylı kimliği ile tanınan Gökmen Özdemir’in yayıncı kuruluşun haber müdürü olmasından rahatsızlık duyduğu ve tepkisini Katarlı yeni sahiplerine ilettiği şeklinde.

Yıldırım’ın “Biz iş ortağıyız. Fanatik Galatasaraylı bir haber müdürü ile muhatap olmak istemiyorum” dediği, beIN Sports yönetimini “Eğer bu kararınızda ısrarcıysanız aboneliğimi iptal edip decoder’ı size göndereceğim” diye uyardığı da iddialar arasında.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here