Beşiktaş JK, Ahmet Çakar hakkında kulüp başkanı Ahmet Nur Çebi için kullanığı ifadeler nedeniyle hukuki süreci başlattığını duyurdu.  

Ahmet Çakar’ın Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi için kullandığı sözler gündem oldu. Çakar, Çebi’yi Beşiktaş tarihinin karizmadan en yoksun başkanı olarak nitelerken “Sayın Çebi; siz, aynı zamanda spor aklı en az olan başkanısınız” ifadelerini kullandı. Programın sunucu Ertem Şener, Çakar’dan özür dilemesini istedi. Beşiktaş JK, Ahmet Çakar için hukuksal süreç başlattığını duyurdu. Taraftarlar da Çakar’a tepki gösterdi. 

Kulüpten yapılan açıklamada  “Beşiktaş Jimnastik Kulübü olarak, değerli üyelerimizin teveccühüyle Başkanlık makamımızda bulunan Sayın Ahmet Nur Çebi’nin kişilik haklarına saldırada bulunan eski hakem Ahmet Çakar hakkında hukuki girişimlere başlandığını ilan eder, Türk Futbolunun marka değerini aşağıya çekmeyecek şekilde; tutum, davranış ve söylemler oluşana dek Beyaz TV ile ilişkilerimizin askıya alındığını kamuoyunun bilgisine sunarız” ifadeleri kullanıldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here