Spor basınının Fehmi Babası Fehmi Özgüler, Beşiktaş- Başakşehir maçındaki tespitleri nedeniyle hakem yorumcusu Bünyamin Gezer’i eleştirdi:
TRT’nın hakem yorumcusu Bünyamin Gezer, saçmalamaya ve yağdanlık olmaya devam ediyor. Hakemlikle bir arpa boyu gidemeyen Bünyamin Gezer, Beşiktaş’ın Başakşehir’i 3-2 yendiği maçta, Mehmet Topal’ın neden olduğu penaltı pozisyonu ile yorum yaparak, “Ben bu pozisyona penaltı vermezdim. Verene de bir şey diyemem” dedi.
Bünyamin Gezer sıradan hakemdi. Bünyamin’de yürek diye bir şey yoktu. 25 Eylül 2009 tarihinde Fenerbahçe- Galatasaray maçı başlamadan önce, Fenerbahçe tribününden atılan sert bir cisimle yardımcısı Tarık Ongun başından yaralandı ve daha sonra başına dikiş atılarak karşılaşma başladı. Fenerbahçe’den çekinen Bünyamin Gezer, maçı tatil etme cesaretini yüreğinde bulamadı. Ve Maçı Fenerbahçe 3-1 kazandı. Bünyamin Gezer daha sonra yapılan açıklamada, “Eğer maçı tatil etseydim Kadıköy yıkılırdı” demişti. İşte sen böyle bir hakemsin. Şimdi kalkmış birilerinin torpili ile TRT’de iş bulmuşsun ve ahkam kesiyorsun.
“Mehmet’in elle kestiği topa, penaltı vermem” diyerek kimlere yağ çekiyorsun ve mesaj verdiğini herkes çok iyi biliyor…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here