D Smart’ta yayınlanan Bol’ca Futbol programına katılan teknik direktör Cihat Arslan Emre Bol ve İnci Bakraç’ın sorularını yanıtladı.
Futbolculuk sonrası kariyerine Kasımpaşa’da başlayan Cihat Arslan kulübün yapısıyla ilgili olarak, “Sürekli teknik direktör değiştiği için yapmak istediklerinizi yapma fırsatı olmuyor. Futbolcular da bu ortamı kullanıyor. Kulüpler sadece futbolcuya değil teknik adama da yatırım yapmalı.” dedi.
Teknik direktör Cihat Arslan özetle şunları söyledi:
“Ali Koç’a başarılı olsun temennisiyle mektup yazdım. Fenerbahçe’nin hoca tercihleri devamlı sorunlu. Joachim Löw’ün kulüp takımında başarılı olamayacağını düşünüyorum. Galatasaray hastalığı doğru teşhis edemedi. Trabzonspor ile Galatasaray arasındaki fark Galatasaray önemli ayaklarını kaybetti. Abdullah Avcı kafasındakileri sahaya yansıtabilen bir hoca. Trabzonspor şampiyonluğun tek yarışanı. Bence Beşiktaş Önder hoca ile devam etmeli. Gelecek sezonun hocasını şimdiden belirlerim, Önder hocayı da yardımcısı yaparım. Beşiktaş Şampiyonlar Ligi’ni hafif aldı. Fatih Terim’in artık yöneten kısmında olması gerekiyor.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here