Denizli: Hakemi kartlarını görmedim, neden bu kartların çıktığını ben bilemem!

Galatasaray Teknik Direktörü Mustafa Denizli, 2-1 kazanılan Trabzonspor karşılaşmasının ardından açıklamalarda bulundu.

Teknik Direktör Mustafa Denizli’nin maç sonu açıklamaları şöyle:
“Rakibe pozisyon vermedik, bu olumlu bir şeydi. Final paslarında şanssızlık yaşadık. Oldukça fazla şut attık. Oyundan memnunum. Skor zor oldu, aşağı yukarı 20-25 tane kaleye vuruşumuz var. Bunların önemli miktarından isabet sağlayamadık. Şartlar ne olursa olsun neticede 3 puanı alan takım olduk. Bu akşamı böyle değerlendirmek, detaylara girmemek daha doğru olur.

“KARTLARDAN SONRA OYUNUN İZLENECEK TARAFI KALMADI”
“Mersin maçı ile Trabzonspor maçı arsında siyah ile beyaz gibi fark var. Lazio maçında da dirençli bir oyun ortaya koyduk. Trabzonspor’a karşı da dirençliydik. İkinci kırmızı karttan sonra bizim oyun tempomuz düştü. Diğer kartlardan sonra oyunun izlenecek bir tarafı kalmadı. Ne bizim oynamamız açısında ne de Trabzonspor’un mücadele etmesi tarafından.
“Hakem kararlarının ne olduğunu benim bilmem mümkün değil. Zaten izleyemedim, burada izleme imkanımız da yok. Futbolcularımla yaptığım görüşmede, hakemin bu kartlarda doğru olduğunu söylediler. Neden bu kartların çıktığını ben bilemem.”

Önceki İçerikTrabzonspor’a 4 kırmızı kart çıktı, Beşiktaş- Samsun maçına ramak kaldı! Salih hakeme kırmızı kart gösterdi!
Sonraki İçerikDenizli’ye şok suçlama: Beşiktaş maçında kıyım kıyım doğrandık diyen Denizli o gün neyi gördü? Bugün niye görememiş?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz