Trabzonspor’a 4 kırmızı kart çıktı, Beşiktaş- Samsun maçına ramak kaldı!

Galatasaray-Trabzonspor maçında tam 4 kırmızı kart çıktı. Özer Hurmacı ve Aykut Demir’in atılmasından sonra Galatasaray lehine verilen penaltı, olayların fitilin ateşledi. Cavanda itiraza gelirken hakeme şiddetli şekilde çarpınca oyundan atıldı.

600bosingwa_BA88I

SALİH HAKEMİ OYUNDAN ATTI!
Cavanda’nın oyundan atılmasının ardından Trabzonsporlu oyuncular Deniz Ateş Bitnel’in üzerine yürürlerken, bu esnada kırmızı kart yere düştü.
Yerde kırmızı kartı alarak hakeme gösteren ve saha dışına çıkmasını işaret eden Salih Dursun, bu hareketi sonrası oyundan ihraç edildi.
Trabzonspor’da kiralık olarak forma giyen Salih Dursun’un 2018 yılına kadar Galatasaray’la sözleşmesi bulunuyor.

YUSUF ERDOĞAN 5. KIRMIZI İÇİN Mİ UĞRAŞTI?
Hakem Bitnel, maça sadece bir dakika ekledi. Trabzonsporlular topu Galatasaray’a verince Podolski atak yapmak yerine topu kaleci Muslera’ya gönderdi. Galatasaraylılar 3. gol için atak yapmayacaklarını gösterdi. Bu arada Yusuf Erdoğan, Galatasaray yarı alanında tek başına pres yaptı ve uzun süre topu almak için uğraştı.
Yusuf’un bu girişimi faul yapıp 5. kırmızıyı çıkartmak ve oyunu hükmene çevirmek şeklinde de yorumlandı. Erkan Zengin, Yusuf’un yanına giderek ona kendi yarı alanlarına geçmesini söyledi. Hakem de her iki takım kendi yarı alanında kaldığı için verdiği 1 dakikalık uzatmayı bile beklemeden maçı bitirdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here